Lasīšanas Laiks:47 Sekunde(-s)

Mūsdienās ļoti populārs ir kļuvis tāds ziemas apavu veids kā Uggi . Es vēlos iegādāties, bet man ir šaubas…..

Patiesībā Uggs (apavi no aitādas ar pūkām iekšpusē un gludu virsmu ārpusē, ar sintētisku vai gumijas zoli) nav tik kaitīgi mūsu pēdām, saka rehabilitoloģe Jūlija Ņesterova.

Uggs ir pietiekami ietilpīgas un neierobežo pirkstu kustības: tas ir ļoti svarīgi pēdu veselībai. Galu galā mūsdienu apavi ir pārāk šauri, un to valkāšana ir saistīta ar pēdu problēmām (lielo pirkstu kauliņi, plakanās pēdas).

Vienīgais šāda veida ziemas apavu trūkums, pēc eksperta domām, ir atbalsta trūkums pēdai, jo zole un zole ir plakana. Taču arī to var izlabot ar zolītes un pēdu vingrinājumu palīdzību.

Kopumā centieties izvēlēties apavus atbilstoši pēdas garumam, samērā plašus, bet tādus, lai pēda tajos nestaigātu. Labākais variants ir viegls papēdis līdz 4 cm. Ziemā, lai izvairītos no traumām, labāk valkāt apavus ar cietu aizmuguri un ar atbalstu līdz potītei. Neaizmirstiet arī par zoli: tai jābūt rievotai, nevis līdzenai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Kā un kādā veidā svinēt jauno 2024. gadu, lai iepriecinātu pūķi
Next post Vācija tērēs 3,42 miljardus dolāru, lai iegādātos 500 Patriot pārtvērējus un 120 IRIS-T raķetes Eurofighter Typhoon