Vai tā tiešām ir taisnība? Saskaņā ar neapstiprinātu informāciju Ubisoft izstrādā pilnvērtīgu Assassin’s Creed Black Flag rimeiku

0
(0)

Baumas par Assassin’s Creed pirmās daļas pārtaisīšanu tīklā klīst jau vairākus gadus, taču, visticamāk, Ubisoft var atdzīvināt vēl vienu šīs franšīzes daļu.

Kas ir zināms

Kotaku redaktors Ītans Gahs sacīja, ka saskaņā ar diviem viņa avotiem Assassin’s Creed Black Flag (2013) pārtaisījums ir ražošanas sākuma stadijā. Projekts ir tik agrs, ka nevajadzētu rēķināties ar agrīnu izlaišanu, ja iznāks atjaunināta spēle par Karību jūras pirātiem, tad tas notiks pēc dažiem gadiem.

Kotaku redaktors ir uzzinājis, ka Ubisoft nevēlas izlaist regulāru remaster, bet plāno masveidā paplašināt un atjaunināt spēli un pat uzaicināt oriģinālās spēles veidotājus no Ubisoft Singapore – tos pašus, kas ir bijuši neveiksmīgi (vairāk nekā astoņus gadus), attīstot galvaskausu un kaulus.

Grūti spriest, cik patiesa ir šī informācija. Ja Ubisoft plāno izlaist kādas Assassin’s Creed daļas pārtaisījumu, ir loģiski pieņemt, ka uzņēmums to sāks darīt no pirmās daļas, jo īpaši tāpēc, ka to vēlas lielākā daļa spēlētāju.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »