Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Tā kā līdz Forspoken iznākšanai ir palikusi nedaudz vairāk kā nedēļa, daži spēlētāji, šķiet, nevēlas tik ilgi gaidīt.

Kas ir zināms

Lai spēlētāji varētu iepazīties ar spēli pirms tās iegādes, izstrādātāji ir izlaiduši bezmaksas demonstrāciju. Saskaņā ar PCGamesN, vairāki spēlētāji sasniedza maksimālo līmeni 99 spēlē pēc desmitiem stundu pavadīšanas. Un tas ir burtiski vairākās vietās! Esmu pārliecināts, ka viņi būtu paņēmuši augstāku līmeni, taču spēles pieredzes josla vienkārši pārstāja parādīt progresu.

Protams, tas ir tikai demonstrācijas ierobežojums, un, tā kā pilna spēle ir lielāka atvērtās pasaules pieredze, iespējams, ka spēlētāji varēs pārsniegt 99. līmeni. Patiesībā pēc limita sasniegšanas daži spēlētāji ir pamanījuši, ka viņi joprojām ir atlikušais manas daudzums (vienums spēlē, ko izmanto, lai paaugstinātu līmeni).

No otras puses, daudzi spēlētāji, kuri demonstrācijā sasniedza maksimālo līmeni, atzīmē, ka viņiem bija nepieciešamas apmēram 50 stundas, lai to paveiktu, kas šķiet pienācīgs laiks, lai sasniegtu personāža līmeni.

Forspoken tiks izlaists 24. janvārī PlayStation 5 un personālajam datoram.

Avots: thegamer

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Samsung paaugstinās Galaxy S23 klāsta flagmaņu cenas, bet ne visiem modeļiem
66254aeff2cdd1e54fc2652411606f13 Next post PlatinumGames, iespējams, ir atsācis darbu pie fantāzijas asa sižeta spēles Scalebound, kas tika atcelta 2017. gadā