Valgundas apgabala mežā, iespējams, atrasts bērna līķis

0
(0)

Ceturtdien liela likumsargu rosība manīta Valgundas apgabalā. Valsts policijas darbinieki mežā notikušo neatklāj. Degunktas rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina , ka no rīta mežā atklāta automašīna, kurā atradās zīdaiņa līķis.

Pie šaurās ieejas mežā stāv policists un nelaiž tālāk. Tālumā redzamas vairākas mašīnas, kas pamestas uz meža ceļa. Nav skaidrs, kam viņi pieder. Žurnālisti arī pamanīja vairākus cilvēkus, kas valkāja oranžas vestes ar suni, liekot domāt, ka tiek meklēta pazudušā persona vai cilvēki. Automašīna, kurā, iespējams, atrasts mirušais mazulis, no ceļa nav redzama. Laiks iet, un tajā konkrētajā vietā parādās arvien vairāk cilvēku.

Divu stundu laikā pie iebrauktuves mežā parādījās vairākas valsts policijas automašīnas. Īsi pirms tam no meža izbrauca arī ātrā palīdzība.

Likumsargi jau ir norobežojuši ceļus. Mežā iebrauca vēl vairākas automašīnas. Vakarpusē žurnālisti sazinājās ar K9 SOS cilvēku meklēšanas organizācijas pārstāvjiem, kuri nepārprotami bija aizņemti mežā. Pazudušo personu organizācija arī nevar komentēt, kas īsti noticis un ko meklē: «Meklēšana turpinās. Mūsu pusē ir apmēram 10 cilvēki.

To, vai mežā tiešām atrasts miris bērns, likumsargi šobrīd ne apstiprina, ne noliedz. Policijas amatpersonas neatklāj, vai tiek meklēti bērna vecāki.

“Mēs vēl nevaram sniegt informāciju izmeklēšanas interesēs,” saka Valsts policijas pārstāve Gita Gržibovska.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

1 Comment
  1. […] Valgundas apgabala mežā, iespējams, atrasts bērna līķis […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »