Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (VDMV) sadarbībā ar Valmieras pašvaldību ir izsludinājusi mākslas konkursu bērniem un jauniešiem “Laiks plānot”, portālu informēja VDMV direktora vietniece Sanita Bukava.

Konkursa mērķis ir ar mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem radīt stāstu par savu laika plānošanu dienas, mēneša vai ilgākā laika periodā.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem ir jāizveido priecīgs, asprātīgs darbs digitālajā kolāžā. Darba izveidē ļauts pielietot savus grafiskos zīmējumus, zīmējumus uz grafiskās planšetes un foto, un sakārtot to kompozīcijā, balstoties uz kompozīcijas režģa principiem.

Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no 10 līdz 20 gadiem, kuri mācās profesionālās ievirzes, vidējās profesionālās vai vispārizglītojošās izglītības iestādēs.

Konkursam darbi jāiesniedz līdz 15.maijam, tā rezultāti tiks paziņoti 26.maijā. Sagatavojot darbus iesniegšanai, jāņem vērā nolikumā noteiktās prasības.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Xiaomi piedāvā izveidot perfektu Redmi Note ar spēli Previous post Xiaomi piedāvā izveidot perfektu Redmi Note ar spēli
Ārste atgādina vecākiem glabāt medikamentus un sadzīves ķīmiju bērniem nepieejamās vietās Next post Ārste atgādina vecākiem glabāt medikamentus un sadzīves ķīmiju bērniem nepieejamās vietās