Lasīšanas Laiks:39 Sekunde(-s)

Valsts policija (VP) par slepkavību Liepājā aizturējusi kādu liepājnieku, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Piektdien, 17.februārī, ap plkst.15 VP saņēma informāciju, ka Liepājā atrasts vīrieša līķis. VP Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka Vecajā ostmalā atrodas vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Policisti tajā pašā dienā aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja vīrieti, kuram nākamajā dienā tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Noskaidrots, ka bojā gājušais ar aizturēto bijuši savstarpēji pazīstami un miesas bojājumi nodarīti, visticamāk, konflikta laikā. Aizdomās turētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavību. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

“Jēkabpils autobusu parks” par 0,5 miljoniem eiro plāno iegādāties divus ar gāzi darbināmus autobusus Previous post “Jēkabpils autobusu parks” par 0,5 miljoniem eiro plāno iegādāties divus ar gāzi darbināmus autobusus
Degvielas cenas 22.februārī 2023 gada Next post Degvielas cenas 22.februārī 2023 gada