Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

Jā, beidzot tas ir noticis – Steam dekors ir saņēmis dabisko atbalstu ray tracing tehnoloģijai spēlēs. Iepriekš, ja vēlējāties izbaudīt šādu pieredzi, bija jāveic manipulācijas ar konsoles operētājsistēmu. Un jāsaka, ka ierīcei, kas maksā mazāk nekā RTX 3050, ray tracing ir patiešām iespaidīga.

Kas ir zināms
Valve ir paziņojusi par jaunu Steam Deck OS beta versiju priekšskatīšanas kanālā, kurā, cita starpā, ir atjaunināts Mesa grafikas draiveris līdz 23. versijai, kas izklausās sausi, taču patiesībā tam vajadzētu novērst dažas kļūdas jaunākajā Wo Long: Fallen Dynasty būvē, kā arī vairākos citos projektos. Atjauninājums ietver arī staru izsekošanas funkciju Doom Eternal.

Doom Eternal nav jaunākais uzpūsto staru izsekošanas efektu klāsts, taču tā ieviešana ir gudrs tehnoloģijas izmantojums, lai uzlabotu apgaismojumu un atspīdumus spēlē. Spēlei nav sākotnējo minimālo sistēmas prasību, lai iespējotu staru izsekošanu, taču ar 1080p izšķirtspēju spēlētājiem ir nepieciešama RTX 2060, tāpēc fakts, ka šī tehnoloģija darbojas ierīcē, ko tu tur rokās, ir tikai pārsteidzošs.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Xiaomi 2023. gada beigās ieviesīs vismaz 7 flagmaņu viedtālruņus
Next post Rolls-Royce un Boeing sāk testēt jaunus dzinējus kodolbumbvedējiem B-52H Stratofortress, kas pagarinās ekspluatācijas laiku par 30 gadiem