Lasīšanas Laiks:59 Sekunde(-s)

Svētdien, 31.decembrī, liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu Liepājā varēs izmantot bez maksas, lai ērti nokļūtu gan uz svētku pasākumiem, informē pašvaldība.

Naktī tiks organizēti arī papildu sabiedriskā transporta reisi.

Pēc Jaunā gada sagaidīšanas Rožu laukumā no pieturvietas “Līva” tiks organizēti astoņi papildu autobusa reisi. Plkst.00.20 un 1.15 pa diviem reisiem maršrutā “Līva – Liepājas Reģionālā slimnīca” kā 6.maršruts, sākot no pieturvietas “Līva”, Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca. Un pa diviem reisiem plkst.00.20 un 1.15 maršrutā “Līva – Karosta”, proti, Lielā iela – Raiņa iela – O. Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela – Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Tāpat pēc pusnakts no pieturvietas “Rožu laukums” tiks organizēti papildu tramvaja reisi. M. Ķempes ielas virzienā plkst.00.20 tiks veikti divi reisi un plkst.1.15 – viens reiss, savukārt Brīvības ielas virzienā līdz tramvaju depo plkst.0.20 un 1.15 tiks veikts pa vienam reisam.

No 30.decembra līdz 1.janvārim sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Pirmdien, 1.janvārī, Liepājas sabiedriskajā transportā būs derīgas abonementa biļetes katrai dienai, bet nebūs derīgas abonementa biļetes darba dienām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Balvu novadā veidos vēja parku
Next post Bijušo Ādažu sociālo darbinieci tur aizdomās par 100 eiro dāvanu kartes pieņemšanu kukulī