Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 7 Sekunde(-s)

Līdz 29. martam PlayStation veikalā notiek plaša Essential Picks izpārdošana. Taču Sony ir nolēmusi uzsākt vēl vienu akciju – nedēļas nogales piedāvājumu, kurā ir iekļautas tādu izdevniecību kā Take-Two, Bethesda, 2K un citu izdevniecību spēles. Šī izpārdošana ilgs tikai līdz 21. martam, tāpēc ir vērts pasteidzināties ar izvēli.

Kas vēl ir zināms
Spēlētāji, kuri jau sen ir vēlējušies izmēģināt Rockstar Games spēles, beidzot varēs to izdarīt. Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto Online un Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition cenas ir samazinātas no 50% līdz 70%.

Bethesda arī var piedāvāt kaut ko interesantu. Atsevišķu papildinājumu aizraujošajam Prey simulatoram – Prey: Mooncrash – var iegādāties par 8 ASV dolāriem.

Taču izdevējs 2K prezentēja visvairāk spēļu: The Quarry Deluxe Edition, Tiny Tina’s Wonderlands: Next-Level Edition, Mafia II: Definitive Edition, Borderlands 3: Ultimate Edition un citas. Ir no kā izvēlēties.

Vērts arī pārbaudīt:

  • Call of Duty: Modern Warfare II – Vault Edition – $75
  • Sid Meier’s Civilization VI Platinum Edition – $15
  • New Tales from the Borderlands: Deluxe Edition – $25
  • The Outer Worlds: Komplekts ar dēli – $40
  • OlliOlli World – Rad Edition – $30

Vairāk par visiem piedāvājumiem varat uzzināt šajā saitē.

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk
tādus projektus kā Fallout 76 un The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, kā arī Prey, varat atrast šeit. Taču šīs un citas spēles ir iekļautas PlayStation Plus Extra abonementā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post GeForce RTX 4070 FE maksās 749 ASV dolārus, bet NVIDIA partneru versijas – no 799 ASV dolāriem
Next post Latvijas meteorologs stāsta, kad Latvijā gaidāmi pirmie +20 grādi