Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 41 Sekunde(-s)

Amerikāņu zīmola pilnizmēra kravas automobiļu klāsts ir papildināts ar jaunu versiju Baja Yellow krāsā.

Amerikāņu zīmols Ram pieder jaunajam autobūves gigantam Stellantis, kas parādījās 2021. gada sākumā PSA grupas un FCA grupas apvienošanās rezultātā. Šī zīmola pārdotākais modelis pēdējo gadu laikā joprojām ir Ram Pickup. Pagājušā gada nogalē ražotājs prezentēja dārgo 1500 TRX Havoc Edition, un tagad uzņēmums ir parādījis lētāku variantu – 1500 Rebel Havoc Edition.

Attēlā: Ram 1500 Rebel Havoc Edition
Šī kravas automašīnas versija tiks izdota ierobežotā skaitā. Ram 1500 Rebel Havoc Edition ir dažas atšķirības no “parastās” versijas gan izskata, gan interjera ziņā. Starp citu, spilgti dzeltenā virsbūves krāsa ar melniem akcentiem – Baja Yellow – padara šo pikapu līdzīgu līdzīgajai “top” versijai ar TRX papildinājumu.

Pilnizmēra 1500 Rebel Havoc Edition pikapu var atšķirt pēc versijas nosaukuma attēliem uz reljefa motora pārsega un aizmugures sāniem. Tomēr atšķirībā no “TRX varianta” tam nav papildu melnas plastmasas lukturu apdares.

Jāatzīmē, ka jaunajam īpašajam izdevumam ir masīvi priekšējie un aizmugurējie bamperi no nekrāsotas plastmasas, melni sānu spoguļu vāciņi un tādas pašas krāsas 18 collu riteņu diski ar oriģinālā dizaina riepām, kas apauti ar apvidus riepām.

Iekšpusē Ram 1500 Rebel Havoc Edition priekšējā paneļa centrā ir 12,0 collu skārienjūtīgais informācijas un izklaides sistēmas ekrāns ar Uconnect 5 funkciju. Īpašais izdevums ietver arī apsildāmus un elektriski regulējamus priekšējos sēdekļus un apsildāmu stūri. Paketē iekļauta arī Selec-Speed Control sistēma, kas kalpo kā kruīza kontrole, braucot nelielā ātrumā bezceļa apstākļos.

Ram 1500 Rebel Havoc Edition īpašajam modelim ir standarta aprīkojums. Zem motora pārsega atrodas “atmosfēriskais” HEMI V8 motors ar 5,7 litru darba tilpumu un 395 ZS. Tā maksimālais griezes moments ir 556 Nm. Salīdzinājumam: pagājušā gada nogalē prezentētā versija – 1500 TRX Havoc Edition – ir aprīkota ar 711 ZS 6,2 litru HEMI V8 turbo motoru (884 Nm).

Ram atkal nav precīzi norādījis, cik tieši eksemplāru tiks iekļauti ierobežotajā sērijā. Zināms, ka 1500 Rebel Havoc Edition sākumcena ir 72 205 ASV dolāri. Jāpiebilst, ka līdzīga “TRX varianta” iegāde būs ievērojami dārgāka: tā maksās vismaz 106 445 dolārus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Genesis G70 sedans un universālis tiek pārcelts uz 2023. gadu: jauns dzinējs un daudz kas cits
Next post NAUDAS KALENDĀRS 2023. GADA MAIJAM