Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 14 Sekunde(-s)

Ventspilī šodien plkst.8 jaunajās telpās darbu sāk Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa, aģentūru LETA informēja SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

Ieeja tajā būs no Inženieru ielas puses – tāpat kā līdz būvdarbu uzsākšanai. Savukārt laboratorija darbu jaunajās telpās sāks 6.novembrī.

Kā skaidro Rudzroga, Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa kļuvusi plašāka un tajā nodalītas pacientu plūsmas. Gaitenis, pa kuru pārvietojas gan pacienti, gan personāls, ir nodalīts no Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas, turklāt tas ir lēzenāks, nodrošinot ērtu pārvietošanos. Īstenojot projektu, izbūvēti un aprīkoti arī ārstu – speciālistu kabineti un manipulāciju zāles, izveidots novērošanas postenis un akūtās palīdzības zāle.

Projektā būtiski pārplānota un pārbūvēta arī slimnīcas laboratorija, izveidojot modernas atvērtā tipa laboratorijas darba telpas, apvienojot dežūrlaboratoriju un ambulatoro laboratoriju.

Izbūvētas arī Diagnostikas nodaļas telpas – rentgenogrāfiskie un datortomogrāfijas izmeklējumi tagad būs ērtāk pieejami apmeklētājiem. Arī stacionārā esošo pacientu nogādāšana uz izmeklējumiem kļuvusi ērtāka, jo izbūvētas plašas uzgaidāmās telpas un gaitenis, uzsver slimnīcas pārstāve.

Būvdarbus veica SIA “Pilsbūve”, savukārt pasūtītāja pārstāvis projektā ir Komunālā pārvalde. Projekta autors ir arhitekts Gundars Vīksna.

Kopējās būvdarbu izmaksas ir 3,46 miljoni eiro, no kuriem 2,36 miljoni ir piesaistītais Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, valsts finansējums – 272 000 eiro un slimnīcas finansējums – 825 000 eiro.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Pilsbūves” apgrozījums 2022.gadā bija 5,33 miljoni eiro, bet peļņa – 0,26 miljoni eiro. Ventspilī reģistrētajam uzņēmumam ir seši līdzīpašnieki – Ojārs Stūris (24%), Aivars Avotiņš (24%), Vladimirs Budigins (16%), Irisa Kārkliņa (12,27%), Teika Šķēle (12%) un Ligita Franka (11,73%).

One thought on “Ventspilī darbu sāk pārbūvētā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post 3 horoskopa zīmes, kuras vēl šogad varētu piedzīvot šķiršanos
Next post Līdz novembra beigām Ķekavā varēs bez maksas nodot automobiļa riepas