Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 6 Sekunde(-s)

Ventspils slimnīcā šogad piedzimuši 502 bērni, tostarp pieci ukraiņi, aģentūru LETA informēja SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.

Kā norāda Rudzroga, pērn slimnīcā piedzima vien 499 bērni, taču šogad jau ir piedzimuši vairāk nekā 500 bērni, tajā skaitā četri dvīņi.

No 502 jaundzimušajiem 266 ir zēni un 236 meitenes.

Trešdienas, 28.decembra, vakarā Ventspils slimnīcā sagaidīts šī gada 500.bērniņš – meitene Enija Jete, kura ir otrais bērniņš ģimenei no Talsiem. Māsiņu mājās ar nepacietību gaida brālītis, kurš pirms pieciem gadiem arī dzimis Ventspils Dzemdību nodaļā.

Jau vairāk nekā desmit gadus slimnīca īpaši sveic gada pirmo un katru simto mazulīti.

Slimnīca aicina jaunos vecākus ne tikai no Ventspils un novada, bet arī no Kurzemes un visas Latvijas izvēlēties Ventspils slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savu bērniņu. Pērn Ventspils slimnīcu kā savu dzemdību vietu izvēlējušās māmiņas no Ventspils un novada, kā arī no Kuldīgas, Talsiem, Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Valmieras un citiem reģioniem.

Ventspils slimnīca nodrošina gan tradicionālās, gan ūdens dzemdības, kuras pieņem kvalificēti ārsti un vecmātes, kā arī aprūpei pieejams mūsdienīgs aprīkojums.

Topošās māmiņas Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā sagaida modernas, labiekārtotas palātas ar ziedu motīviem, kā arī ģimenes un paaugstināta komforta palātas ar divguļamām gultām un citām ērtībām. Šogad paplašinātas arī Dzemdību zāles, lai dzemdību laikā brīvi justos gan māmiņa, gan speciālisti, kuri visa procesa laikā aprūpē māmiņu un mazuli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

tehnologiju vsk 1024x767 1 Previous post Jelgavas pilsētā nākamgad plānots pabeigt vairākus nozīmīgus sabiedriskos objektus
ed2d66c276b5 Next post Īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi pa reģionālajiem ceļiem Rēzeknes apkārtnē