Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 15 Sekunde(-s)

Viens no interesantākajiem The Game Awards 2023 paziņojumiem bija zinātniskās fantastikas lomu spēles Exodus prezentācija .

Spēli izstrādā Archetype Entertainment, kuru dibināja bijušie Bioware, Naughty Dog un 343 Industries darbinieki ar Wizards of the Coast, Dungeons and Dragons autortiesību īpašnieka atbalstu.

Exodus izraisīja lielu sabiedrības interesi, tāpēc izstrādātāji steidzās atklāt sīkāku informāciju par spēli.

Kas ir zināms

Kā minēts, Exodus ir RPG, kas ļoti līdzinās Mass Effect. Viena no galvenajiem varoņiem lomu atveidos slavenais aktieris Metjū Makonhijs.

Viena no Exodus galvenajām iezīmēm būs nevienmērīgā laika plūsma uz dažādām planētām. Spēlētāji var atstāt vietu tikai uz dažām dienām, un pēc atgriešanās izrādās, ka ir pagājuši gadsimti un situācija ir radikāli mainījusies, un tas tieši ietekmēs spēles sižetu. Šajā sakarā Exodus atgādina slaveno filmu Interstellar.

Spēle koncentrēsies uz ceļotājiem, cilvēku grupu, kas pēta kosmosu un sastopas ar naidīgām citplanētiešu dzīvības formām. Viņu uzdevums ir atrast un atņemt citplanētiešiem noteiktus artefaktus, kas palīdzēs cilvēcei izdzīvot uz nepazīstamām planētām. Tiek norādīts, ka katrs artefakts ietekmēs Exodus spēli.

Kā jau tas pienākas augstākās klases lomu spēlei, katrai Exodus situācijai ir vairāki risinājumi — gan militāri, gan diplomātiski.

https://www.youtube.com/watch?v=WAKAZNQuLqw

Izstrādātāji jau ir atklājuši Exodus vietni , kurā varat atrast daudz interesantas informācijas. Aicinām ieinteresētos spēlētājus patstāvīgi izpētīt visus zināmos faktus par spēli.

Raugoties uz Baldur’s Gate 3 panākumiem, izstrādātāji neizslēdz, ka spēle vispirms tiks izlaista agrīnā piekļuvē un pakāpeniski tiks pilnveidota, ņemot vērā sabiedrības vēlmes, taču par to ir pāragri runāt.

Exodus tiek izstrādāts PS5, Xbox sērijai un personālajam datoram.

Avots: Exodus spēle

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Noplūde: Poco M6 5G būs Redmi 13C 5G klons
Next post Elona Maska reakcija uz Teslas avārijas ainu Netflix filmā “Leave the World Behind”