Lasīšanas Laiks:52 Sekunde(-s)

Vidzemē applūdis un satiksmei slēgts autoceļa Ērgļi-Drabeši (P31) posms pie Gaviešiem un vietējā autoceļa Nītaure-Ģikši (V316) posms pie Ķauķiem, savukārt pavasara šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi ieviesti 751 autoceļu posmā ar grants segumu, aģentūru LETA informēja VSIA “Latvijas valsts ceļi” pārstāvji.

Autoceļa P31 slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Garkalne-Alauksts (P3), Vecpiebalga-Skujene (V307) un Katrīna-Leimaņi-Kaive-Aprāni (V309).

Savukārt autoceļa V316 slēgto posmu var apbraukt pa reģionālajiem autoceļiem Garkalne-Alauksts (P3) un Ērgļi-Drabeši (P31).

Turpinoties atkusnim, pavasara šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi patlaban ir ieviesti 751 valsts autoceļu posmā ar grants segumu. Visvairāk posmu ar ierobežojumu saglabājas Cēsu apkārtnē, kur transporta masas ierobežojumi noteikti 109 ceļu posmos.

Pēdējā diennaktī ierobežojumu apjoms visstraujāk audzis Ludzas, Madonas un Smiltenes apkārtnē, kur jauni ierobežojumi ieviesti attiecīgi 32, 29 un 23 posmos.

Ierobežojumus nosaka, izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un tā nestspēju, tāpēc posmu skaits, kur tie ir aktuāli, var mainīties katru dienu.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Latvijā nogādāts devītais jaunais elektrovilciens
Next post Aptauja: Latvijā 46% iedzīvotāju ir pakļauti riskam kļūt par finanšu krāpnieku upuri