Viļņā un Tallinā degvielas cenas nemainās

author
1 minute, 25 seconds Read

Pagājušajā darba nedēļā Viļņā un Tallinā degvielas cenas saglabājās stabilas, tikmēr Rīgā benzīns palika lētāks, bet dīzeļdegviela – dārgāka, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,2% – līdz 1,607 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 0,6% – līdz 1,697 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja 1,519 eiro par litru, arī dīzeļdegvielas cena nemainījās un maksāja 1,649 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena un dīzeļdegvielas cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja attiecīgi 1,719 eiro un 1,749 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā samazinājās par 9,6% – līdz 0,74 eiro par litru, Viļņā tā kritās par 2,7% – līdz 0,722 eiro par litru, bet Tallinā cena par litru autogāzes nemainījās un maksāja 0,78 eiro par litru.

 

 

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: