Lasīšanas Laiks:38 Sekunde(-s)

Apple un aktieris Vils Smits ir apvienojušies, lai lietotājiem piedāvātu patīkamu bonusu – bezmaksas Apple TV+ pakalpojuma abonementu 2 mēnešiem.

Ko tas nozīmē?
Šāda akcija tiek izsludināta, lai atzīmētu filmas Emancipation iznākšanu Apple TV+, kurā galveno lomu spēlē Vils Smits. Protams, 2 mēnešus jums būs pieejams arī viss Apple TV+ filmu un seriālu katalogs, bet pēc tam tiks piemērota abonēšanas maksa 6,99 ASV dolāru mēnesī. Abonementu var atcelt jebkurā laikā.

Lai saņemtu bezmaksas abonementu, izmantojiet šo saiti.

“Atbrīvošana” stāsta par vergu Pīteru, kurš pēc briesmīgas piekaušanas bēg un pievienojas Savienības armijai. Filmas pamatā ir patiess stāsts: 1863. gadā visā pasaulē tika publicētas fotogrāfijas, kurās bija redzama uzrauga sista vīrieša kailā mugura, kas deva abolicionistu kustībai pierādījumus Amerikas verdzības brutalitātei.

https://www.youtube.com/watch?v=wafyhTpWpUs

Avots: Apple, willsmith

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

07d83987e67cb49ecbfb6619b4d405b2 Previous post Microsoft un Viasat paziņo par sadarbību, lai nodrošinātu interneta piekļuvi attālos reģionos
degvielas uzpildes stacija circle k 52001323 Next post Degvielas kari: Neste, Circle K, Viada un Virši-A vienlaicīgi samazina cenas, un degvielas uzpildes stacijās veidojas rindas