Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)

Sakiet mums “Sāra Džesika”, un mēs atbildēsim “kurpes”. Šī asociācija ir kļuvusi tikpat spēcīga kā saikne starp Keriju Bredšovu un tutu svārkiem ar stiletos. Mēs domājam, ka leģendārā filmas “Sekss un pilsēta” varone ir būtiski ietekmējusi aktrises stilu, un tagad Pārkere ir tikpat traka pēc dizaineru apaviem kā Kerija. Un šīs kaislīgās mīlestības gadu laikā Sāra Džesika ir kļuvusi par īstu speciālistu papēžu jautājumā!

Vai nu mēs vairs neiedomājamies Sāru Džesiku citā lomā, nevis Keriju Bredšovu, vai arī viņu tēli ir tik ļoti savstarpēji saistīti, ka vairs neredzam atšķirību starp tiem. Visticamāk, ka abi: gadu gaitā, kas pavadīti kā Manhetenas ballīšu meitene, aktrise pārņēma sava tēla stilu ar visiem atpazīstamajiem vaibstiem – pufīgiem svārkiem, šauriem džinsiem, kombinezoniem un stiletiem. Mēs joprojām nesaprotam, kā Kerijai izdevās pārvietoties pa lielo pilsētu šādos papēžos – acīmredzot šo noslēpumu zina tikai viņa un Sāra Džesika.

“Iespējams, es neko nezinu par vīriešiem, bet es zinu daudz par apaviem,” sacīja Bredšovs. Tagad Pārkere var teikt to pašu: ar savu pieredzi bezgalīgajās šaušanas dienās stiletos un strādājot savā dizaineru apavu veikalā, viņa var sniegt nodarbības “papēžu celšanā”. Kopumā zinātne nav pati viltīgākā: mums ir nepieciešama apmācība un ērti modeļi, kuros kājas nenogurst pārāk ātri.Atstāsim Sārai Džesikai meistarklasi par defile starp Ņujorkas veikaliņiem, un mēs paši meklēsim ļoti ērtus apavus, kuriem zvaigzne ir uzticējusies jau daudzus, daudzus gadus.

Sabo

Klupsīši tikai tagad piedzīvo atdzimšanu no antitendencēm par sezonas iekārojamāko pirkumu. Ērti modeļi ar koka papēžiem valdzina ar savu stabilitāti un minimālismu. Tā kā pieprasījums pēc neglītiem apaviem joprojām pieaug, ir viegli saprast, kāpēc modes topos ir iekļuvušas arī kuplas un nelīdzenas koka tupeles.

Leģions-MediaVKlabiSaite

Balti puszābaki

Kerijas Bredšovas vārdā nosauktā žanra klasika. Jā, aktrise parādījās baltos puszābakos pēc kostīmu dizaineru Mollijas Rodžersas un Denija Santjago pasūtījuma, taču dzīvē viņa bieži valkā tos pašus. Vidēja auguma pēda ievērojami atvieglo iešanu, tāpēc no sirds (un nodilušiem papēžiem) iesakām pievērst uzmanību biezam ķīļveida papēžam – ar to uz kājām var izdzīvot pat visu dienu.

Leģions-Media

Mērija Džeina

Kerijas un, kā izrādījās, Sāras Džesikas mīļākā modele. Zvaigzne visbiežāk valkā Mary Jane kurpes – tev vajadzēja redzēt viņas kolekciju! Arī zīmolam Parker SJP tādu ir daudz: no sezonas uz sezonu aktrise izdod vismaz piecus jaunus sava dievinātā modeļa dizainus un, protams, katru pastaigā zem paparaci zibšņiem.

Leģions-Media

Biezs papēdis

Un atkal Pārkeres atradums ir biezs, stabils papēdis, kuru viņa vienkārši dievina. Un ne tikai viņa: spriežot pēc tā, cik bieži Sāra Džesika izlaiž puszābakus ar šādu papēdi, tos gaida gandrīz puse no SJP butika pastāvīgajiem apmeklētājiem. Lai nedaudz izrotātu šo pamata dizainu, Pārkers izvēlas modeļus ar trekniem dzīvnieku apdrukām vai pilniem rhinestones — foršs gājiens!

Starp citu, puszābaki ar šādu papēdi drīzumā parādīsies svaigajā rudens-ziemas GEOX kolekcijā . Drīzumā mēs jums izveidosim kolekciju!

Leģions-Media

Slingbacks

Un šeit ir mūsu favorīti – slingbacks. Žēl, ka jūs varat tos valkāt tikai vasarā un agrā rudenī – jūs nevarat staigāt ar atvērtiem papēžiem zem pīrsinga vēja. Bet, pateicoties džemperim aizmugurē, apavi cieši turas pie pēdas un izšķirošajā brīdī nenolidos, kā to dažkārt dara ādas pumpas. Tāpēc nav brīnums, kāpēc uz sarkanā paklāja uzvilktais Parker nav apavi, bet gan stilīga izskata un saglabāta noskaņojuma garantija!

Leģions-Media

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ardievas, Red Dior un krievu Cardin: kā liktenis savienoja Vjačeslavu Zaicevu un Valentīnu Judaškinu – divus modes karaļus
Next post 3 kaitinošas kļūdas mājas aprūpē, kas neatgriezeniski maina ādu: dermatologa spriedums