Viņi noteikti netraucēs saviem kaimiņiem: ir nosauktas klusākās un mierīgākās suņu šķirnes

0
(0)

Kuras suņu šķirnes ir klusākās – lasiet materiālā.

Mājdzīvnieki dzīvo mums blakus, sniedzot patīkamas emocijas un rūpes. Domājot par mājdzīvnieku, prātā nāk domas par to, cik dzīvnieks var būt trokšņains un vai tas neradīs problēmas ar kaimiņiem. Izrādās, ka ir 5 suņu šķirnes, kuras noteikti neradīs lielu troksni.

Japāņu špics

Japāņu špici ir pazīstami ar savu drosmi un lojalitāti. Viņi var būt lieliski sargsuņi un ideāli kompanjoni, kā arī labi saprasties ar bērniem. Dzīvniekiem ir nepieciešama uzmanība un mīlestība, lai staigātu un rotaļātos ar ģimeni.

Vēl viens pluss ir tas, ka tie gandrīz nerej. Šie suņi spēj savaldīt savas emocijas, tāpēc skaļa riešana viņiem notiek ļoti reti.

Bulmastifs

Bulmastifs ir tikai draudīgs pēc izskata, bet patiesībā tas labi saprotas ar bērniem, kā arī ar citiem dzīvniekiem, kas ir daļa no ģimenes. Turklāt viņam ir izcila oža, ar kuras palīdzību šis suns var atrast vajadzīgās lietas.

Apmācība nav īpaši grūta. Jau četru mēnešu vecumā kucēns viegli apgūst pamata komandas. Viņi šobrīd uzbruks ienaidniekam tikai tad, ja jutīs briesmas. Arī mājās viņi uzvedas klusi, tikai reizēm ļaujas lutināšanai un rotaļām.

Basenji

Šī šķirne ir oficiāli atzīta par vienīgo, kas nerej. Viņi var kurnēt, šņākt, muldēt, bet jūs nekad nedzirdēsit skaļu Basenji riešanu.

Šīs šķirnes dzīvnieki ir ļoti gudri un attapīgi, labi saprotas ar citiem suņiem. Turklāt šie četrkājainie dzīvnieki ir ļoti tīri un glīti, to kažokādas ir bez smaržas.

Franču buldogs

Šie dzīvnieki ir mierīgi un paklausīgi, tie veido labu kontaktu pat ar svešiniekiem, citiem suņiem, kaķiem un maziem bērniem. Turklāt viņi ir rotaļīgi un jautri, vienmēr gatavi spēlēties ar bumbu, un naktī viņi guļ pie saimnieku kājām.

Viņiem patīk arī snaust un pavadīt laiku uz dīvāna, tāpēc dažreiz viņiem vienkārši ir slinkums riet.

Īru seters

Ļoti maigs un laipns suns, kurš ātri apgūst labas manieres un vienmēr parāda savu labāko pusi.

Šī šķirne ir pazīstama ar savu enerģiju, tāpēc, lai jūsu suns būtu laimīgs, ir svarīgi nodrošināt viņam vietu, kur skriet un spēlēties.

Kucēni ir diezgan hiperaktīvi, bet pieaugušā vecumā suns kļūst mierīgāks. Šīs šķirnes pārstāvji garīgo briedumu sasniedz ne agrāk kā trīs gadus.

Avots: 1001sovet

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »