Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 59 Sekunde(-s)

Kaķis nav uzticams suns, kurš būs laimīgs, tikai skatoties viņa virzienā. Dažreiz šķiet, ka kaķim par tevi ir vienalga, neatkarīgi no tā, vai tu eksistē vai nē. Galvenais, lai bļoda ir laicīgi papildināta un ikdienas kasīšanās aiz auss norma ir izpildīta. Acīmredzot var droši ieplānot atvaļinājumu uz mēnesi, vai varbūt pat steigties ziemošanai uz Taizemi? Un nosūtiet kaķi atvaļinājumā pie vecmāmiņas. Viņam ir vienalga, uz kura galvas viņš guļ vai kurš mainīs viņa pakaišu kasti.

Taču pienāk tā retā stunda, kad viņa rokās pēkšņi nonāk pūkains terorists, un pa visu dzīvokli atbalsojas rīboņa. Un tā tu sēdi un domā, varbūt tas ir, “pie velna ar suņiem”, kā viņam bez tevis? Jūsu sirdi plosīs sirdi plosošie stāsti par to, kā jūsu kaķis izliekas par visnelaimīgāko radību pasaulē, kamēr jūs papildināsiet savas D vitamīna rezerves. Mums ir atbilde uz jautājumu: vai kaķi parasti pieķeras cilvēkiem un vai kaķis atcerēsies savu saimnieku? , ja viņš dosies apkārt pasaulei.

Ir zināms, ka kaķa smadzenes veido aptuveni 0,5-1,2% no kopējā ķermeņa svara. Nav daudz, bet arī ne tik maz. Tas ir pietiekami, lai atcerētos tā īpašnieku. Taču atcerieties, ka kaķi ciena stabilitāti, novērtē rūpes un pieķeršanos, un laika gaitā viņi pieķeras tiem, kas to visu nodrošina. Jo vairāk laika pavadīsit kopā ar savu kaķi, jo stiprāka būs saikne starp jums.

Labākās lietas, kas jāatceras, ir visas labās lietas: gardas brokastis no rīta, pēcpusdienas spēle ar peli uz auklas un vakara glāstīšana gultā. Ja kaķis bija pilnībā apmierināts ar savu dzīvi, viņš nekad neaizmirsīs smaržas, skaņas un noteiktus rituālus, kas vairākus gadus bija saistīti ar saimnieku.

Un vēl labāk, ka kaķi atceras nepatīkamas lietas. Ja īpašnieks viņus mocīja un izdarīja kaut ko nepatīkamu, viņi to atcerēsies visu mūžu un baidīsies no smaržām, skaņām un priekšmetiem, kas bija saistīti ar mokām. Mans kaķis jau apmēram divus gadus baidās no aknu zupas. Un viss tāpēc, ka reiz viņam iedevu labu skrubi ar slotu par zagtu gardumu. Tiklīdz es parādos uz mājas sliekšņa ar aromātisku desu, kaķis uzreiz nomazgājas zem dīvāna. Un pat ar pārliecināšanu un pieķeršanos jūs nevarat piespiest viņu nobaudīt delikatesi.

Saimniekam aizejot, virsū vecajai informācijai sakrājas jauna informācija – par kaimiņa kaķi Kuzmu, par jaunu putekļu sūcēju un runīgo putnu būrī, kuru nez kāpēc nevar ēst. Pamazām vecās smakas izgaist. Bet nevajag izmisumā. Ja jūsu kaķis neizraisīja garlaicīgu un tukšu dzīvošanu dzīvoklī, tad siltas atmiņas noteikti pārvarēs visas kaites un atmiņas problēmas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vai mājdzīvniekiem patīk īpaši viņiem gatavota barība? Previous post Vai mājdzīvniekiem patīk īpaši viņiem gatavota barība?
Vai uz takām kaisīta sāls var kaitēt sunim? Next post Vai uz takām kaisīta sāls var kaitēt sunim?