Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)

Windows 10 22H2 tagad ir pieejams, izmantojot Windows Update, un to var lejupielādēt ikviens. Microsoft dokumentācijā izlaiduma aprakstā ir mainīta informācija par to, ka visas zināmās kļūdas operētājsistēmā Windows 10 22H2 ir novērstas un ka to var instalēt jebkurā saderīgā datorā.

Windows 10 22H2 ir jaunākais Windows 10 laidiens, kuru jau no paša sākuma aizēnoja izziņotais Windows 11 atjauninājums, kā arī vēlākie “mirkļu” komplekti. Microsoft apgalvo, ka jaunākās Windows 10 versijas instalēšana visās versijās, sākot no 20H2, būs ātra – praksē jaunā versija tiks instalēta tikpat vienkārši kā ikmēneša ielāpi.

Lai gan 22H2 versijā Windows 10 netiks ieviestas daudzas iespaidīgas izmaiņas, tas noteikti ir atjauninājums, par kuru daudzi lietotāji ir sajūsmā. Windows 11 nav pieejama visiem, jo tai ir samērā augstas prasības (joprojām ir TPM 2.0 tēma), tāpēc Windows 10 joprojām dominē lielākajā daļā tirgū pieejamo datoru.

Lietotāji, kurus interesē operētājsistēma Windows 11, var pārbaudīt, vai viņu datoru var atjaunināt pašā programmā Windows Update vai izmantojot izvēles rīku PC Health Check. Šī ir vienkārša lietojumprogramma, kas analizē datora komponentus un sniedz lietotājam skaidru norādi, kāpēc Windows 11 nevar instalēt.

Tagad ir pieejama operētājsistēma Windows 10 22H2. Kas tas ir? Kas jauns atjauninājumā?
Windows 10 22H2 tehniski ir jauna operētājsistēma. Šis formālisms, dīvainā kārtā, ir ļoti svarīgs, jo, Microsoft skatījumā, katras sistēmas dzīves ilgums ir 1,5 gadi. Tas nozīmē, ka, ja kāds, piemēram, nolems palikt ar Windows 10 21H2 un netiks atjaunināts uz jaunāku versiju, no 2023. gada 13. jūnija vairs nesaņems labojumus, tostarp tos, kas novērš bīstamas drošības ievainojamības. Tātad, ja kādam trūkst motivācijas, lai pārietu uz jaunāku versiju, pietiks ar šo.

Šis stimuls ir noderīgs, jo pats Windows 10 22H2 atjauninājums ir ļoti mazs.

Vai ir vērts to instalēt?
Tā ir labi un plaši pārbaudīta, un tajā nav veiktas būtiskas izmaiņas, tāpēc bija nepieciešams salīdzinoši maz testu. Tā instalēšana aizņem īsu laiku, tāpēc dators ilgāku laiku saņems pakalpojumu atjauninājumus. No otras puses, tas ir ļoti svarīgi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

imgpreview Previous post Kāds ir pareizais veids, kā barot savu kaķi: pēc pieprasījuma vai pēc grafika
Pirmdien Latvija gaidams neliels sniegs un atkala Next post Pirmdien Latvijā gaidāms neliels sniegs un atkala