Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Pakalpojums X ir sācis nodrošināt piekļuvi mākslīgā intelekta tērzēšanas robotam Grok X Premium abonentiem. Par to runāja uzņēmumu X un xAI vadītājs Elons Masks.

Kas ir zināms

Saskaņā ar izstrādātāju teikto, Grok AI ir iecerēts kā asprātīgs sarunu biedrs ar “dumpīgo sēriju”, pamatojoties uz “Galaktikas ceļvedi”. Viņš spēj atbildēt uz visiem jautājumiem, kā arī izdomāt interesantas diskusijas tēmas.

Ir sākusies piekļuves izplatīšana tērzēšanas robotam starp US X Premium lietotājiem un beigsies nākamnedēļ. Jo ilgāk cilvēks ir abonents, jo ātrāk viņš var sarunāties ar Groku.

Pēc autoru domām, Groks pastāvīgi uzzinās par pasauli, izmantojot publiskus ziņojumus Twitter. Produktam šobrīd tiek veikta beta testēšana, tā apmācība ilgst 2 mēnešus. Kā atzīmē xAI komanda, ar lietotāju palīdzību čatbots ar katru nedēļu kļūs gudrāks.

Sarunu ar Groku varat sākt X vietnes sānu izvēlnē, kā arī iOS un Android mobilajās lietotnēs. Lietotnēs tērzēšanas robotu var piespraust apakšējā izvēlnē, lai ātri piekļūtu.

Avots: @elonmusk , @x

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Segai iestājas “jauns laikmets”: Japānas uzņēmums paziņoja par Shinobi, Golden Axes un citu savu ikonisko franšīžu atgriešanos
Next post Fantāzijas planēta bezgalīgas telpas vietā: No Man’s Sky izstrādātāji paziņoja par Light No Fire — vērienīgu spēli līdzīgā žanrā.