Xiaomi 14 Pro pārspēja visus, izņemot iPhone 15 Pro Max. Autonomijas salīdzinājums liecina, ka jaunais produkts nesasniedz Apple flagmani

0
(0)

Tirgū jau ir ienākuši pirmie viedtālruņi ar SoC Snapdragon 8 Gen 3, kas nozīmē, ka ir pienācis laiks neskaitāmiem salīdzinājumiem. Tostarp autonomijas salīdzinājumi. Jaunajā piedalījās Xiaomi 14 Pro un iPhone 15 Pro Max ar 3 nanometru platformu. Daudzveidība bija arī Samsung S23 Ultra, Pixel 8 Pro, Xiaomi 13 Ultra un OnePlus 11. 

Pirmais, kas izgāja no cīņas, bija Pixel 8 Pro, kura ekrāna darbības laiks ir nedaudz mazāks par 9 stundām. Otrajā vietā no apakšas ir Xiaomi 13 Ultra ar gandrīz 10 stundām. OnePlus flagmanis darbojās tikai nedaudz ilgāk, savukārt Galaxy S23 Ultra izturēja tieši tikpat ilgu laiku (10 stundas un 5 minūtes).  

Xiaomi flagmanis uzrādīja rezultātu 10 stundas un 24 minūtes, un tas neskatoties uz to, ka tā akumulators ir mazāks nekā konkurentiem. Nu, iPhone 15 Pro Max satrieca visus ar rezultātu 11 stundas 45 minūtes. Kopumā iPhone pēdējos gados ir bijuši ļoti labi autonomijas ziņā, taču jaunā paaudze saņēma arī pirmo tirgū pieejamo 3 nanometru platformu, kam arī vajadzētu dot pozitīvu efektu.  

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »