Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Xiaomi drīzumā laidīs klajā MIUI 14 atjauninājumu 2020 viedtālruņiem. Par to paziņoja programmatūras izstrādes nodaļas vadītājs Zhang Guoquan.

Kas ir zināms
Nav pilnībā skaidrs, kuri viedtālruņi saņems atjauninājumu, taču sarakstā noteikti būs 2020. gada februārī izziņotie Xiaomi Mi 10 un Mi 10 Pro. Zhang Guoquan teica, ka stabila MIUI 14 versija būs pieejama Xiaomi Mi 10 sērijas modeļiem.

Papildus standarta versijai un Pro versijai šajā sērijā ietilpst arī Xiaomi Mi 10 Youth, Mi 10S un Mi 10 Ultra. Kuri konkrēti viedtālruņi tiks atjaunināti, būs zināms pavisam drīz.

Zhang Guoquan ir apsolījis, ka uzņēmums pabeigs programmatūras izstrādi līdz šīs nedēļas beigām. MIUI 14 beta versijas izplatīšana sāksies nākamnedēļ. Programmatūras pamatā būs operētājsistēma Android 13. Stabilā versija, visticamāk, parādīsies jau aprīlī.

Avots: ITHome

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

ASUS ROG Phone 7 un ROG Phone 7 Pro ir tuvu Geekbench rekordam Previous post ASUS ROG Phone 7 un ROG Phone 7 Pro ir tuvu Geekbench rekordam
Darba nedēļa noslēgsies ar saulainu laiku; gaidāmi +7 grādi Next post Darba nedēļa noslēgsies ar saulainu laiku; gaidāmi +7 grādi