Xiaomi atklāj MIUI 14 firmware ar uzlabotu ātrumu, digitālo tamagoči un samazinātu enerģijas patēriņu

author
1 minute, 9 seconds Read

Xiaomi ir uzsākusi lielu prezentāciju, kas ir pārcelta no 2. uz 11. decembri. Pirmais jaunums nebija viedtālruņi, bet gan programmaparatūra, ar kuru tie darbosies. Uzņēmums prezentēja MIUI 14.

Kas ir zināms
Xiaomi sauc MIUI 14 par “ātru un vieglu operētājsistēmu”. Lai gan mēs visi saprotam, ka runa ir tikai par papildu papildinājumu operētājsistēmai.

MIUI 14 ir uzlabota reakcija visos scenārijos un vienmērīga ritināšana. Programmatūras ātrums ir palielināts par 88%. Ražotājs apgalvo, ka jaunajai programmatūras versijai nepieciešams mazāk vietas atmiņā un programmas patērē par 16% mazāk enerģijas. Salīdzinājums, iespējams, ir ar MIUI 13.

Vēl viena MIUI 14 iezīme ir nelielais to programmu skaits, kuras nevar noņemt. Lietotājs var izvēlēties no četriem lietojumprogrammu ikonu izmēriem. Ir arī iespēja darbvirsmā pievienot digitālu mājdzīvnieku vai augu.

Ķīnas izstrādātāji pievērsa uzmanību arī viedtālruņu savienošanas ātrumam ar citām ierīcēm. Xiaomi paziņoja, ka uz MIUI 14 balstītie tālruņi pusotru reizi ātrāk atradīs Bluetooth austiņas un par 12 % ātrāk pieslēgsies televizoriem.

Xiaomi 13 un Xiaomi 13 Pro saņems MIUI 14 uz Android 13 operētājsistēmas. Vecākiem flagmaņiem atjauninājums tiks izdots nākamā gada sākumā.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: