Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Xiaomi šogad izlaiž viedtālruni POCO F5. Tieši ar F līniju 2018. gadā sākās POCO zīmols, ko toreiz sauca par Pocophone.

Kas ir zināms

POCO F5 nokļuva IMEI datu bāzē. Regulatora mājaslapā norādīts, ka viedtālruņa modeļa numurs ir 23049PCD8G. Turklāt ierīce datubāzē reģistrēta tikai pirms dažām dienām, 22.februārī.

Modeļa numura pēdējā rakstzīme norāda, ka POCO F5 nonāks pasaules tirgū. Taču daži par to šaubījās, jo Xiaomi izlaida POCO F viedtālruņu globālās versijas, sākot ar Pocophone F1.

Pagaidām informācijas par jaunās paaudzes modeli praktiski nav. Pat baumu līmenī. Vienīgais, par ko runā iekšā, ir tas, ka POCO F5 var iegūt Snapdragon 7+ Gen 1 procesoru, kas vēl nav prezentēts. Paša viedtālruņa prezentācija notiks ne agrāk kā 2023. gada otrajā ceturksnī.

Avots: xiaomiui

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

iPhone 15 Plus CAD renderē: USB-C ports Lightning vietā un Dynamic Island masām Previous post iPhone 15 Plus CAD renderē: USB-C ports Lightning vietā un Dynamic Island masām
Likmes pieaug: Xiaomi dāvinās 43 collu viedos televizorus Xiaomi 13 un Xiaomi 13 Pro priekšpasūtījumiem Next post Likmes pieaug: Xiaomi dāvinās 43 collu viedos televizorus Xiaomi 13 un Xiaomi 13 Pro priekšpasūtījumiem