Lasīšanas Laiks:55 Sekunde(-s)

Ķīnas uzņēmums Xiaomi prezentēja pāris jaunus televizorus. Līniju sauc par Xiaomi Mi TV S.

Kas ir zināms

Ražotājs pircējiem piedāvā divus modeļus. Abi ir aprīkoti ar 4K paneli ar izšķirtspēju 3840 x 2160 pikseļi, atsvaidzes intensitāti 144 Hz, 94% DCI-P3 krāsu gammas pārklājumu, kā arī Dolby Vision, AMD FreeSync Premium, MEMC un HDR atbalstu. Diagonāle ir 65″ un 75′.

Televizoriem ir pilnīga savietojamība ar jaunās paaudzes konsolēm. Lai to izdarītu, ir divi HDMI 2.1 porti. Arī jaunie priekšmeti ir aprīkoti ar diviem USB-A savienotājiem, vienu HDMI 2.0 un vienu RJ-45.

Xiaomi Mi TV S sirds ir 4 kodolu mikroshēmojums, kura pamatā ir AR Cortex-A73. RAM apjoms ir 3 GB, un diska ietilpība ir 32 GB. Televizori atbalsta balss palīgu, un tiem ir Wi-Fi 7 mikroshēma. Ņemiet vērā arī divu skaļruņu klātbūtni ar jaudu 12,5 vati ar Dolby Atmos.

Cena un kad jāgaida

Abas jaunās preces jau ir nonākušas pārdošanā, bet līdz šim ir pieejamas tikai Ķīnas tirgū. Xiaomi Mi TV S65 izmaksas bija 435 USD. Xiaomi Mi TV S75 modelis tiek lēsts 580 ASV dolāru apmērā.

Avots: Gizmochina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Samsung ir izlaidis jaunu programmatūras atjauninājumu Galaxy Tab S7 un Galaxy Tab S7 +, kurā tas novērsa sistēmas ievainojamības Previous post Samsung ir izlaidis jaunu programmatūras atjauninājumu Galaxy Tab S7 un Galaxy Tab S7 +, kurā tas novērsa sistēmas ievainojamības
Pēc Galaxy Tab S7 planšetdatoriem: Samsung Galaxy A52 5G sāka saņemt Google marta drošības atjauninājumu Next post Pēc Galaxy Tab S7 planšetdatoriem: Samsung Galaxy A52 5G sāka saņemt Google marta drošības atjauninājumu