Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 50 Sekunde(-s)

Zeekr izrāda savu jauno 003 hečbeku. Šīs nedēļas sākumā uzņēmums publicēja attēlus, kuros redzams testa automobilis, kas spēlējas sniegā kopā ar Audi, bet šodien Zeekr ir publicējis sērijas ļoti tumšus sērijveida automobiļa attēlus. Mēs vēl nevaram apskatīt visu automobili, taču attēlos redzamas dažas interesantas dizaina detaļas, sākot ar mazo aizmugurējo logu.

Aizmugurējais logs ir ļoti zems. Tas pasliktinās redzamību, taču Zeekr varētu ietaupīt naudu par vējstikla tīrītāju, kam nav jābūt pārāk lielam. Virs loga ir sporta spārns ar uzrakstu ZEEKR un gaismas joslu zem loga.

Aizmugurējo sēdekļu spiegošanas attēls. Ir superauto ar lielu aizmugurējo logu. C statnis ir plats, un aizmugurējo sānu logu stikla virsma atkal ir šaura.

Iespējams, ka 003 būs aprīkots ar sensoriem, tāpēc autovadītājs, iespējams, varēs iztikt bez skata.

Zeekr ir zīmols, kas pieder Geely Group. 003 ir viņu trešais automobilis pēc Zeekr 001 fastback/universal un Zeekr 003 minivena. 003 būs svarīgs “ierocis” Zeekr gaidāmajā iebrukumā Eiropā, kur uzņēmums automašīnas sāks tirgot šogad.

Zeekr 003 pamatā ir Geely SEA platforma. Tā izmērs ir salīdzināms ar Smart #1 un Volvo XC30, kas arī ir uz tās pašas platformas. Smart #1 ir pieejams ar aizmugures piedziņu (200 kW) un pilnpiedziņu (200 kW aizmugurē un 115 kW priekšā). Paredzams, ka 003 saņems tos pašus spēka agregātus.

Tādējādi mēs nonākam pie Zeekr 003, kur redzam diezgan mežonīgu un nedaudz dīvainu dizainu. Motora pārsegam ir plašs izliekums vidū, kam līdzās atrodas augsti lukturi, kas stiepjas līdz pat priekšējam balstam. Visinteresantākās ir pašas gaismas vienības:

Ļoti sarežģīts LED dizains, kas atgādina robota nagu. Skaista vai nē, tā noteikti ir īpaša.

Iepriekšējais fotoattēls ir sniegā. Priekšējie lukturi šeit ir paslēpti ar kamuflāžu.

Priekšējo sēdekļu un paneļa spiegu attēli. Jauns Zeekr dizains. Gandrīz nav redzamu pogu, liels horizontāls ekrāns, mazs ekrāns aiz stūres rata, HUD un stūres rats ar plakanu apakšējo un augšējo daļu. Tam ir tikai viens krūzīšu turētājs un nav centrālā tuneļa.

Priekšējā fotoattēlā redzami plaši spārni un lielas gaisa ieplūdes atveres abās bufera pusēs. Arī spoguļa dizains ir īpašs – horizontāls kāts ar vertikālu kātu augšpusē, uz kura ir uzstādīts spogulis.

Zeekr 003 tiks prezentēts Šanhajas automobiļu izstādē 2023. gada aprīlī un drīz pēc tam nonāks Ķīnas automobiļu tirgū. Pārdošana Eiropā sāksies ceturtajā ceturksnī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Meta turpina strādāt pie viedpulksteņa ar Android OS uz klāja un Qualcomm mikroshēmu
Next post Chiron Profilee kļūst par dārgāko izsolē pārdoto jauno automašīnu