Ziemeļkoreja uzdāvināja kodolzemūdeni Hero Kim Gun-ok ar vertikālu palaišanas sistēmu 10 raķetēm ar kodolgalviņām

0
(0)

Ziemeļkoreja palaidusi kodolzemūdeni Hero Kim Gun-ok. Ceremonijā piedalījās Kims Čenuns (Kims Čenuns).

Kas ir zināms

Jaunā Ziemeļkorejas zemūdene nav oriģināla izstrāde. Patiesībā aiz Hero Kim Gun-ok atrodas padomju Romeo klases zemūdene. Bet tas tika radikāli modernizēts un mainījās līdz nepazīšanai. Valdes numurs – 841.

Hero Kim Gun-ok ir aprīkots ar vertikālās palaišanas sistēmu. Tajā ir divas piecu šūnu rindas. Tiek uzskatīts, ka raķetes nesīs kodolgalviņas. Padomju zemūdenes pārbūve par to, kas tika ieviesta kā Hero Kim Gun-ok, aizņēma aptuveni 10 gadus.

Sīkāka informācija par ieročiem vēl nav pieejama. Militārie eksperti liecina, ka Hero Kim Gun-ok spēs palaist gan ballistiskās, gan spārnotās raķetes. Tajā pašā laikā Kims Čenuns skaidri deva mājienus par kodolspējām, sakot, ka KTDR flote ieiet jaunā ērā un uzlabo kodoltrieciena iespējas pret kapitālistiskām valstīm.

KTDR ir bruņota ar Pukguksong ģimenes ballistiskajām raķetēm, kas paredzētas palaišanai tieši no zemūdenēm. To garums ir 9,7–10,6 metri un diametrs 1,5–1,8 metri. Ziemeļkorejai ir arī spārnotās raķetes Hwasal-2, kas atgādina amerikāņu Tomahawk.

Spriežot pēc fotogrāfijām, vertikālajā palaišanas sistēmā ir dažāda diametra šūnas (četras lielas un sešas mazākas). Tas nozīmē jauktu slodzi. Piemēram, Hero Kim Gun-ok var bruņot ar četrām Pukguksong ballistiskajām raķetēm un sešām mazākām raķetēm.

Avots: Naval News

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »