Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 26 Sekunde(-s)

​Izcils stratēģis, izslāpis pēc varas, spējīgs uz visu, lai sasniegtu savus mērķus. Viens no viņa spēcīgākajiem ieročiem ir tas, ka viņš ir lielisks manipulators. Protams, ka tas ir Skorpions. 

Skorpions lieliski zina, kā sagrozīt cilvēka apziņu un apmānīt. Šajā zīmē dzimušajiem ar savu laipnību un draudzīgumu izdodas iekarot citu uzticību, bet var gadīties arī duncis mugurā.

Skorpioni ir ļoti noslēpumaini, un apveltīti ar lielisku intuīciju un viltību, un šīs iemaņas liek lietā gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē.

Nav nejaušība, ka skorpions ir dzīvnieks, kas pazīstams tieši ar savu indi. Neatlaidīgs, spēcīgs, neapturams un ļoti bīstams dzīvnieks. Tāpat cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē, ir skarbi, jūtīgi un ārkārtīgi atriebīgi. 

Starp Skorpiona dominējošajām iezīmēm ir viņa vardarbīgais, bieži vien pārmērīgais temperaments, kas viņu bieži noved sarežģītās situācijās. Taču arī šajā zīmē dzimušie ir apveltīti ar neticamu spēju pārvarēt jebkuru šķērsli un spēj apņēmīgi un nosvērti stāties pretī jebkuram izaicinājumam.

Ja Skorpions ir iemīlējies no sirds, viņš otra dēļ darīs visu, viņi būs uzticīgi un atbalstoši katrā dzīves mirklī. Bet, ja tas tā nav, esiet ļoti uzmanīgi, jo šajā zīmē dzimušie ir patiesi neprognozējami!

Skorpionam ir lērums arī pozitīvās iezīmes. Pirmkārt, apņēmība – viņi dodas uz savu mērķi, nepamanot nekādus šķēršļus ceļā. Neatkarība, apņēmība un iekšējais spēks padara Skorpionus par dabiskiem līderiem.

Otrkārt, lojalitāte – Skorpions ir uzticīgs saviem draugiem un mīļajiem līdz galam. Cilvēkiem, kuri viņam patiešām ir dārgi, nav jābaidās no viņa nodevības vai meliem.

Treškārt, ambiciozitāte – viņiem ir tieksme uz vērienīgu tiekšanos pēc naudas, varas, slavas un vadības. Ceturtkārt, intuīcija – Skorpionam ir neparasti attīstīta intuīcija un spēja redzēt pat pravietiskus sapņus. Pieckārt, instinkts – kopā ar intuīciju viņi ir pieraduši paļauties uz priekšnojautām, nepievēršot uzmanību saprāta balsij.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Piektdienas horoskops: 24. novembris
Next post Pretī valdības ēkai rīkos akciju ar mērķi atgādināt par nepieciešamību izskaust vardarbību pret sievietēm