Lasīšanas Laiks:29 Sekunde(-s)

Aizvadītajā diennaktī policija apturējusi 25 autovadītājus alkohola reibumā un vienu narkotisko vielu iespaidā, liecina Valsts policijas apkopotā statistika.

Astoņi dzērājšoferi aizturēti Rīgas reģionā, bet pa pieciem vadītājiem alkohola reibumā pie stūres bija sēdušies Zemgalē un Vidzemē. Vēl četri dzērājšoferi aizturēti Latgalē un trīs – Kurzemē.

Šoferis narkotisko vielu iespaidā aizturēts Kurzemes reģionā.

Par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā ir sākti astoņi administratīvo pārkāpumu procesi un 17 kriminālprocesi, tāpat ir sākts viens kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

Septiņas dzērājšoferu automašīnas ir konfiscētas, bet par 11 automašīnām no dzērājiem pie stūres tiks piedzīta transportlīdzekļa vērtība. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši desmit cilvēki Previous post Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši desmit cilvēki
Par valsts budžeta līdzekļu izkrāpšanu lielā apmērā četrām personām piespriež naudas sodus ap 67 000 eiro kopsummā Next post Par valsts budžeta līdzekļu izkrāpšanu lielā apmērā četrām personām piespriež naudas sodus ap 67 000 eiro kopsummā