Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Turcijas kapitāla uzņēmumu grupai piederošais tūroperators ANEX Tour, kas sniedz pakalpojumus dažādiem ceļojumu pārvadātājiem, piemēram, aviokompānijām, viesnīcu tīkliem un tūrisma aģentūrām, turpina paplašināties un sāk darboties Baltijas valstīs. Par to ziņo Travelnews.lv.

No 2023. gada jūnija tūroperators koncentrēsies uz lidojumiem uz Turciju – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem tiks piedāvātas atpūtas iespējas populārākajos Antālijas reģiona kūrortos.

“Mēs kā ANEX Tour uzskatām, ka ikviens ir pelnījis kvalitatīvas brīvdienas par pieņemamu cenu jau no paša sākuma. Esam pārliecināti, ka ANEX Tourism Group vadības plašā pieredze un lieliskās zināšanas nozarē, kā arī milzīgais atbalsts pavērs jaunas perspektīvas un veicinās uzņēmuma dinamisku izaugsmi,” sacīja ANEX Tour valdes loceklis Baltijā Ilkers Adiguzels.

Uzņēmums ir pārliecināts, ka spēcīgas un konkurētspējīgas priekšrocības radīs ilgtermiņa attiecības ar klientiem Baltijas valstīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Uz slidenām ietvēm gūto traumu skaits ir divkāršojies Previous post Uz slidenām ietvēm gūto traumu skaits ir divkāršojies
Naktī temperatūra Vidzemē un Latgalē noslīdēs zem -20 grādiem Next post Naktī temperatūra Vidzemē un Latgalē noslīdēs zem -20 grādiem