Home » Draizaitlam divi vārti, “Oilers” turpina glābt sezonas sākumu

Draizaitlam divi vārti, “Oilers” turpina glābt sezonas sākumu

no Ainars Briedis
0 Komentāri Ziedot

Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Leons Draizaitls svētdien Detroitā guva divus vārtus un rezultatīvi piespēlēja komandas uzvarā pagarinājumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

“Oilers” viesos ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Detroitas “Red Wings”.

Draizaitls 29.minūtē izlīdzināja rezultātu, panākot 1:1, 45.minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Evanam Bušāram otro reizi spēlē izlīdzināt rezultātu, bet pagarinājuma 18.sekundē iemeta uzvaras vārtus.

Pa diviem rezultativitātes punktiem uzvarētājiem sakrāja aizsargs Bušārs (1+1), Konors Makdeivids un vēl viens aizsargs Matīass Ekholms, bet vārtos Kalvins Pikārs atvairīja 24 metienus.

Viesiem pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Endrū Kops (1+1) un Patriks Keins (0+2), bet vārtos Kamerons Talbots atvairīja 31 metienu.

Denveras “Avalanche” svinēja piekto uzvaru pēc kārtas, savā laukumā ar 5:4 (1:0, 1:0, 3:4) pieveicot Otavas “Senators”.

Uzvarētāju labā trīs rezultatīvas piespēles sakrāja Keisijs Mitelstāds, bet pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Neitans Makkinons (1+1) un aizsargs Samuels Žirārs.

Visiem divus vārtus guva Klods Žirū, bet pa diviem punktiem sakrāja arī Breidijs Tkačaks un Niks Kazenss.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.