Lasīšanas Laiks:38 Sekunde(-s)

Mēs esam vairākkārt rakstījuši, ka uzņēmums OPPO strādā pie planšetdatora OPPO Pad 2. Tagad, pateicoties iekšējam cilvēkam, internetā ir parādījies jaunuma attēls.

Kas ir zināms

Digital Chat Station ir publicējis shematisku ierīces attēlu. Planšetdators saņems displeju ar plāniem rāmjiem, un tam būs jauns irbulis (OPN2201), kā arī patentēts tastatūras korpuss. Tas izveidos savienojumu ar planšetdatoru, izmantojot īpašus savienotājus.

Kas attiecas uz raksturlielumiem, jaunums saņems 11,6 collu displeju ar izšķirtspēju 2K un atsvaidzes intensitāti līdz 144 Hz. Ierīce būs aprīkota arī ar Snapdragon 888 mikroshēmu, 8 GB RAM un 9500 mAh akumulatoru ar 67 W uzlādi.

Kad jāgaida

OPPO Pad 2 prezentācija notiks marta beigās vai aprīļa sākumā. Jaunums tiks parādīts kopā ar vadošajiem viedtālruņiem OPPO Find X6 un OPPO Find X6 Pro.

Avots: Digitālā tērzēšanas stacija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pēc POCO F2 Pro: Redmi Note 10S sāka saņemt MIUI 14 atjauninājumu Previous post Pēc POCO F2 Pro: Redmi Note 10S sāka saņemt MIUI 14 atjauninājumu
Toms Hendersons: Sony strādā pie PS5 Pro. Uzlabota konsole var nonākt tirgū jau 2024. gada beigās Next post Toms Hendersons: Sony strādā pie PS5 Pro. Uzlabota konsole var nonākt tirgū jau 2024. gada beigās