Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 35 Sekunde(-s)

AUNS

Darba diena paies, plānojot sabiedriskās aktivitātes. Tu burtiski dzirksteļosi un būsi uzmanības centrā. Draugi un paziņas aicinās uz pasākumiem vakarā, lūgs organizēt un piedalīties ballītē.

VĒRSIS

Profesionālajās lietās –palēnām, pamazām. Šī nav īpaši ražīga diena. Toties vakarā ir labs laiks sabiedriskām aktivitātēm, vēlams satikties ar draugiem un apmeklēt kultūras pasākumus.

DVĪŅI

Ja kaut kas nenotiek pēc tava prāta, neļauj vaļu emocijām, tās situāciju var sarežģīt. Ja saglabāsi mieru, vairāk paveiksi. Vakars tuvu cilvēku lokā, sirsnīgās sarunās apspriežot aizvadīto darba nedēļu.

VĒZIS

Kaut arī darba nedēļa tūdaļ galā, šī diena sola veiksmi. Var rasties iespējas izcelties. Enerģijas tev netrūks, darbosies ļoti aktīvi, iedvesmojot pārējos.

LAUVA

Daudz diskusiju. Ļoti iespējams, ka tavs viedoklis nesakritīs ar kolēģu vai vadības uzskatiem. Strīdos neiesaisties, jo ātrumā vari sarunāt ko lieku. Savu taisnību pierādīsi, balstoties uz loģiskiem argumentiem.

JAUNAVA

Daudz ar darbiem nenopūlies, jo diez vai būs cerētais rezultāts. Labāk ātrāk dodies brīvdienās. Ja tev ir otrā pusīte, sarīkojiet pasākumu, kas atsvaidzina attiecības. Brīvajiem cilvēkiem iespējamas pēkšņas simpātijas.

SVARI

Darbi un priekšu virzīsies pamazām. Nesteidziniet notikumus, lai viss rit savu gaitu. Padomā vairāk par sevi, vakarā dari to, kas vairo optimismu un dzīvesprieku.

SKORPIONS

Lietišķajā jomā jāuzmanās no riskantiem un nepārdomātiem pasākumiem. Vakarā svarīga attiecību tēma. Ilgosies pēc mīlestības un sirds siltuma un dzīve dāvās jaukus brīžus.

STRĒLNIEKS

Ir labs laiks jaunu sadarbības partneru meklējumiem. Šīs dienas svarīgākā tēma – stabilu attiecību veidošana gan profesionālajā vidē, gan privātajā dzīvē.

MEŽĀZIS

Jāraugās, lai tavs veikums tiek novērtēts. Ja vadība nevēlas runāt par algas pielikumu vai labākiem nosacījumiem, ir vērts ielūkoties darba sludinājumos vai domāt par privāto biznesu.

ŪDENSVĪRS

Apcerīgs noskaņojums. Gribas mazliet pabūt ar sevi un apdomāt nākotnes darbus un mērķus. Ievēro veselīgu dzīvesveidu un vakarā atvēli laiku atpūtai. Nevajag nekur steigties un traukties.

ZIVIS

Jātiek skaidrībā ar situāciju “šeit un tagad” – kas paveikts un kas jādara. Par ideju trūkumu nebūs jāsūdzas, tās birs kā no pilnības raga, turklāt daudzas būs noderīgas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Neapmierinātībā ar finansiālā atbalsta trūkumu lauku ģimenes ārsti draud ar protesta akcijām Previous post Neapmierinātībā ar finansiālā atbalsta trūkumu lauku ģimenes ārsti draud ar protesta akcijām
Next post Pamestas dzirnavas un radioaktīvs purvs jaunos šaušanas spēles S.T.A.L.K.E.R. ekrānšāviņos. 2: Černobiļas sirds