Home » Porziņģis fantastisks – rezultatīvs sniegums, uzvaras grozs un bloķēti metieni

Porziņģis fantastisks – rezultatīvs sniegums, uzvaras grozs un bloķēti metieni

no EDGARS AUZIŅŠ
6 komentāru Ziedot

Kristaps Porziņģis svētdien kaldināja Bostonas “Celtics” komandas uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, izceļoties ar iespaidīgām darbībām gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

“Celtics” izbraukumā ar rezultātu 102:100 (26:27, 30:26, 23:23, 23:24) pārspēja Memfisas “Grizzlies”, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas.

Porziņģis nospēlēja 34 minūtes, guva 26 punktus (2p. 9/10, 3p. 0/3, soda metieni 8/9), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas un bloķēja sešus metienus.

Vēl latvieša kontā viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, divas kļūdas, četras piezīmes un pozitīvs +/- rādītājs +4.

Porziņģis lieliski spēlēja mača galotnē. Minūti un 33 sekundes pirms pamatlaika beigām viņš trāpīja soda metienus un panāca neizšķirtu 100:100.

Minūti un vienu sekundi pirms beigām Porziņģis trieca bumbu grozā no augšas un izvirzīja “Celtics” vadībā ar rezultātu 102:100.

Savukārt mirkli pirms beigu sirēnas Porziņģis nobloķēja Zaires Viljamsa pustālo metienu, neļaujot pretiniekam panākt neizšķirtu.

Uzvarētāju labā 20 punktus guva Džeisons Teitums, 15 pievienoja Sems Hauzers (3p. 5/7), ar 12 punktiem atzīmējās Džeilens Brauns.

Memfisas komandas sastāvā 30 punktus guva un astoņas rezultatīvas piespēles veica Dezmonds Beins, bet Santi Aldama izcēlās ar 28 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Celtics” ar 11 uzvarām 13 spēlēs patlaban ir Austrumu konferences turnīra tabulas un līgas kopvērtējuma līdere.

“Grizzlies” ar trīs uzvarām 13 mačos šobrīd ierindojas 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Jums var arī patikt

6 komentāru

e-commerce 22. marts, 2024. - 03:56

Wow, incredible weblog format! How long have you ever
been running a blog for? you made running a blog look easy.
The entire look of your website is great, as well as the
content! You can see similar here najlepszy sklep

Atbildēt
sklep internetowy 22. marts, 2024. - 06:23

Nice blog here! Also your site loads up very fast! What web host
are you using? Can I get your affiliate link to your
host? I wish my website loaded up as fast as yours lol I saw similar here: Najlepszy sklep

Atbildēt
sklep internetowy 24. marts, 2024. - 18:01

Hi there! Do you know if they make any plugins to assist
with SEO? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
gains. If you know of any please share. Cheers! You can read similar blog here: Dobry sklep

Atbildēt
Analytics & social research 24. marts, 2024. - 23:49

It’s very interesting! If you need help, look here: ARA Agency

Atbildēt
คลินิกปลูกผม 26. jūlijs, 2024. - 02:06

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: baltijaszinas.lv/porzingis-fantastisks-rezultativs-sniegums-uzvaras-grozs-un-bloketi-metieni/ […]

Atbildēt
best escape from tarkov cheat 24. augusts, 2024. - 03:48

[…] Info to that Topic: baltijaszinas.lv/porzingis-fantastisks-rezultativs-sniegums-uzvaras-grozs-un-bloketi-metieni/ […]