Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 0 Sekunde(-s)

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien uzdevis drošības dienestiem pastiprināt Krievijas sabiedrības un valsts robežu uzraudzību, lai novērstu riskus no ārvalstīm un iekšējiem “nodevējiem”.

Putins norādījis, ka jaunu draudu parādīšanās palielina vajadzību pēc aktīvākas izlūkošanas.

“Darbs ir jāpastiprina ar robežsardzes dienestu un Federālā drošības dienesta starpniecību,” uzsvēris Putins.

“Jebkuri mēģinājumi to (robežu) pārkāpt ir ātri un efektīvi jānovērš, izmantojot visus mūsu rīcībā esošos spēkus un līdzekļus, tai skaitā mobilās darbības vienības un specvienības,” atzinis Putins.

Putins uzdevis Federālajam drošības dienestam maksimāli izmantot “operatīvo, tehnisko un personāla potenciālu”, lai pastiprinātu kontroli pār sabiedrību.

Federālais drošības dienests jau darbojas kā ekspansīvs novērošanas un cenzūras aparāts un ir iesaistīts Krievijas iebrukumā Ukrainā.

“No pretizlūkošanas aģentūrām, tai skaitā militārās izlūkošanas, tagad tiek prasīta maksimāla savaldība, spēku koncentrācija,” uzsvēris Putins.

“Nepieciešams bargi apspiest ārvalstu specdienestu darbības, ātri identificēt nodevējus, spiegus un diversantus,” piebildis diktators.

Federālais drošības dienests arī pastiprināti uzraudzīs masu pulcēšanos, stratēģiskos objektus un enerģētikas infrastruktūru.

Krievijā kopš atkārtotā iebrukuma Ukrainā visi protesti un izpausmes, kas liecinātu par neapmierinātību ar Putinu, valdību un karu, tiek cītīgi apspiestas.

Retu reizi atzīstot grūtības karā Ukrainā, Putins norādījis, ka situācija Krievijas septembrī anektētajās Ukrainas teritorijās ir ļoti sarežģīta.

Diktators arī solījis apgādāt dienestu ar modernāku aprīkojumu un ieročiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

368a326e5da37cc2515096ed306e4aa7 Previous post GameSpot redakcija nosauc Elden Ring par 2022. gada spēli
15036779t1h93aa Next post Koronavīruss Latvijā: 449 jauni inficēšanās gadījumi