Lasīšanas Laiks:24 Sekunde(-s)

Samsung turpina atjaunināt Galaxy A23 5G līdz pašreizējai Android 13 versijai. Šoreiz programmaparatūra ir izdota viedtālrunim ASV.

Kas ir zināms
Saskaņā ar SamMobile, atjauninājums ir izdots T-Mobile operatora lietotājiem. Sistēmai ir izveides numurs A236USQS1BWA2 un janvāra Google drošības ielāps. Ierīces iestatījumos varat pārbaudīt, vai ir pieejami OTA.

Izmaiņu sarakstā ir iekļauta One UI 5.0 lietotāja saskarne ar visiem tās jauninājumiem. Piemēram, izstrādātāji ir atjauninājuši lietotāja interfeisu un zīmolu lietotnes, kā arī pievienojuši jaunas funkcijas, uzlabojuši viedtālruņa drošību un konfidencialitāti.

Avots: SamMobile

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Kosmosa cietums kļūst vēl briesmīgāks: Kallisto protokolam ir augstāks grūtības pakāpes režīms Previous post Kosmosa cietums kļūst vēl briesmīgāks: Kallisto protokolam ir augstāks grūtības pakāpes režīms
Baumas: Redmi Note 12 Turbo ar 120 Hz ekrānu un Snapdragon 7 Gen 2 procesoru nonāks pasaules tirgū kā POCO X5 GT Next post Baumas: Redmi Note 12 Turbo ar 120 Hz ekrānu un Snapdragon 7 Gen 2 procesoru nonāks pasaules tirgū kā POCO X5 GT