Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

Jaunā Samsung Galaxy F15 versija ar 8 GB RAM tagad ir pieejama Indijā. Pēc tā veiksmīgas palaišanas pagājušajā mēnesī divās versijās ar 128 GB atmiņas, uzņēmums ir paplašinājis šī viedtālruņa klāstu.

Kas ir zināms

Jaunajā modelī saglabātas visas galvenās funkcijas. 6,6 collu Super AMOLED ekrāns ar 1080×2340 izšķirtspēju un 90 Hz atsvaidzināšanas frekvenci paliek nemainīgs. MediaTek Dimensity 6100+ procesors nodrošina ātru un efektīvu veiktspēju, savukārt trīskāršā galvenā kamera (50 MP galvenā, 5 MP īpaši plaša, 2 MP makro) un 13 MP pašportreta kamera ļauj uzņemt augstas kvalitātes fotogrāfijas.

Viens no galvenajiem uzlabojumiem ir operatīvās atmiņas palielinājums līdz 8 GB, kas paplašina iespējas palaist vairāk programmu un vienmērīgāk darbināt multivides lietojumprogrammas. 6000 mAh akumulators ar 25 W ātrās uzlādes atbalstu.

Jauno Galaxy F15 ar 8 GB RAM ir iespējams iegādāties autorizētajos Samsung veikalos par 15 999 Indijas rūpijas (aptuveni 191 ASV dolārs jeb 179 eiro pēc pašreizējā valūtas maiņas kursa).

Avots: FoneArena

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Post News platforma tiek slēgta: Kāds ir iemesls?
Next post Google čats atbalsta integrāciju ar Slack un Teams: jaunas funkcijas Google Workspace lietotājiem