Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 3 Sekunde(-s)

Šogad globālajā tirgū nonāks vēl viens uzņēmuma pašreizējās paaudzes flagmaņu viedtālrunis. Tas būs Xiaomi 13 Ultra.

Kas ir zināms
Šķiet, ka Ķīnas uzņēmums ir nolēmis reizi divos gados palutināt lietotājus ārpus Vidējās Karalistes. Jau 2020. gadā, atzīmējot zīmola dzimšanas dienu, tika izziņots Xiaomi Mi 10 Ultra, taču tas tika pārdots tikai Ķīnā par 800-1000 dolāriem atkarībā no modifikācijas.

Xiaomi Mi 11 Ultra pirmizrādi piedzīvoja 2021. gadā, un tā galvenā iezīme bija galvenā kamera, kas atrodas blakus nelielam displejam. Šis modelis pasaules tirgū parādījās par cenu, kas pārsniedza 1000 eiro.

Par Xiaomi 12S Ultra ar Leica optiku tika paziņots 2022. gadā. Ārpus Ķīnas tas oficiāli netika pārdots. Iespējams, tas bija saistīts ar procesoru trūkumu.

 

Xiaomi 13 Ultra būs oficiāli pieejams gandrīz ikvienam, ne tikai Tuvajās Valstīs dzīvojošajiem un to apmeklētājiem. Uzņēmums prezentēs flagmaņa globālo versiju. Par to ziņo labi zināms iekšējās informācijas sniedzējs Ice universe. Tomēr viņš piebilda, ka OPPO Find X6 Pro nebūs pieejams ārpus Ķīnas.

Paredzams, ka Xiaomi 13 Ultra tiks prezentēts aprīlī vai maijā. Kopā ar viedtālruni tiks paziņots arī par nākamās paaudzes Xiaomi Pad 6 un Pad 6 Pro planšetdatoriem.

Avots: @UniverseIce

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Naktī uz pirmdienu Latvijā gaidāms sals Previous post Naktī uz pirmdienu Latvijā gaidāms sals
Ford atsauc 18 2023. gada F-150 Lightning pikapus, jo pastāv ugunsgrēka risks Next post Ford atsauc 18 2023. gada F-150 Lightning pikapus, jo pastāv ugunsgrēka risks