Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Diennakts vidējai gaisa temperatūrai piecas dienas pēc kārtas saglabājoties negatīvai, Alūksnē ir sākusies meteoroloģiskā ziema, taču novembra sākumā gaidāmi rudenim atbilstoši laikapstākļi.

Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem 25.-29.oktobrī diennakts vidējā gaisa temperatūra Alūksnē bija zemāka par nulli, līdz ar to 25.oktobrī sākās meteoroloģiskā ziema.

Citās novērojumu stacijās meteoroloģiskā ziema nav iestājusies, jo tai atbilstoša gaisa temperatūra bija īsāku laika periodu. Dagdā un Zosēnos bija četras diennaktis ar negatīvu vidējo gaisa temperatūru, citās novērojumu stacijās – mazāk.

Meteoroloģiskā ziema Alūksnē parasti sākas novembra vidū, līdz ar to šogad tā sākusies aptuveni trīs nedēļas agrāk nekā ierasts.

Sinoptiķi neprognozē, ka tuvākajā laikā varētu saglabāties ziemai atbilstoša gaisa temperatūrai. Oktobra pēdējās divas diennaktis un novembra sākums Latvijā gaidāms siltāks par normu, gaisa temperatūra dažbrīd pakāpsies virs +10 grādiem. Atbilstoši pašreizējām prognozēm arī vēlāk novembrī nav gaidāms ne noturīgs sals, ne pastāvīga sniega sega.

2 thoughts on “Alūksnē sākusies meteoroloģiskā ziema

  1. Wow, wonderful weblog layout! How long have you ever been blogging for?
    you make blogging glance easy. The overall glance of your website is wonderful, as well as the content material!
    You can see similar here e-commerce

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pirmdiena būs silta, brīžiem gaidāms lietus Previous post Pirmdiena būs silta, brīžiem gaidāms lietus
Āfrikas cūku mēris pagājušajā nedēļā Latvijā konstatēts desmit mežacūkām Next post Āfrikas cūku mēris pagājušajā nedēļā Latvijā konstatēts desmit mežacūkām