Ceturtdienas horoskops: 2. novembris

0
(0)

Horoskops ceturtdienai, 2. novembrim.

AUNS

Ja rodas iespējas paplašināt darbošanos, bet pietrūkst kādu iemaņu, tad – viss ir labojams. Apgūt kaut ko jaunu nekad nav par vēlu, meklē tīmeklī mācību piedāvājumus.

VĒRSIS

Lieliski sapratīsies ar cilvēkiem un izveidosi noderīgus lietišķos kontaktus. Tikai pārāk neuzticies tiem, kas smaida un runā sīrupsaldā mēlē, var sanākt vilšanās.

DVĪŅI

Kopumā dažādiem darbiem un peļņai sekmīga diena, tikai nesāc īstenot idejas, kas uzdzirkstījušas pēkšņi un emociju iespaidā. Tad gan var sanākt pārrēķināšanās.

VĒZIS

Ja profesionālajā jomā no tevis tiek daudz prasīts, tad jārunā par atalgojuma palielināšanu. It īpaši tāpēc, ka darba dēļ mazāk laika atliks mājas pienākumiem, kas tev arīdzan ir svarīgi.

LAUVA

Šī diena kā trakā skrējienā. Tik daudz pienākumu, ka dažu brīdi nevarēsi saprast, kā, lai tiek ar visu galā. Koncentrējies un ķeries klāt. Ja darbosies pēc plāna, tad viss ies no rokas.

JAUNAVA

Laba diena jauniem sasniegumiem un darbības paplašināšanai, bet tikai ar apdomu. Steigā iesāktie projekti var izčākstēt kā jūras putas krastā. Panākumi un peļņa atkarīga arī no zināšanām.

SVARI

Daudz sarunu un nozīmīgas tikšanās. Ar komunikāciju tev nav problēmu, tāpēc lietišķie kontakti veidosies ļoti ātri un sekmīgi. Jauni projekti, jaunas iespējas.

SKORPIONS

Īpašu uzmanību pievērs juridiskām niansēm – vienalga vai runa ir par līgumiem lietišķajā jomā vai par komunāliem jautājumiem. Pavirša attieksme vēlāk var sagādāt problēmas.

STRĒLNIEKS

Šodien paļaujies tikai uz saviem spēkiem, zināšanām un pieredzi, jo padomdevēji var nebūt gana kompetenti tavā jomā. Vakarā mierīgi atpūties, pievēršoties mīļotajam hobijam.

MEŽĀZIS

Ļoti svarīga stabilitāte un apziņa, ka darbā vai biznesā viss kārtībā un viss prognozējami. Ja kaut kas nav pa prātam, izrunājies ar kolēģiem un darījumu partneriem.

ŪDENSVĪRS

Sekmīgi orientēsies lietišķajos jautājumos un atradīsi radošus risinājumus. Lielisku ideju diena, kad parādīsi spējas neapjukt arī sarežģītās situācijās.

ZIVIS

Notici saviem spēkiem un nešaubies. Kādam var pavērties spožas karjeras iespējas, bet kādam bizness uzņemt jaunus apgriezienus. Naudas lietas risināsies ar plusa zīmi.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »