Cilvēki Jēkabpilī nesteidz ieklausīties aicinājumos nepastaigāties pa dambi

author
1 minute, 13 seconds Read

Cilvēki Jēkabpilī nesteidz ieklausīties aicinājumos nepastaigāties pa dambi, par kura drošību augstā ūdens līmeņa un vižņu sablīvējuma dēļ satraucas pašvaldībā.

Kā novēroja portāls, šorīt cilvēki, neskatoties uz aicinājumiem to nedarīt, mierīgi pastaigājušies arī pa dambi, turklāt šos cilvēkus neviens īsti nav dzinis prom no šīs bīstamās teritorijas.

Lai novērstu ūdens ūdens tecēšanu pa Pļaviņu ielu, ar smilšu maisiem nobloķēts tunelis, veidojot aizsprostu. Speciālisti turpina dambja stiprināšanas pasākumus.

Pilsētnieki sākuši savas ikdienas gaitas, kājās aujot gumijas zābakus. Pilsētā strādā veikali un citas iestādes.

Atceroties 1981.gada plūdus, Jēkabpils iedzīvotāji sagaida, ka ūdens līmenis celsies vēl, tāpēc, kur tas iespējams, veic preventīvas darbības, lai paglābtu savus īpašumus – arī tajā pilsētas daļā, kur ir sauss, iedzīvotāji saceļ augstāk savas mantas, lai tās iespējamu tālāku plūdu gadījumā nesamirktu.

Kā ziņots, sestdien īsi pēc pieciem rītā ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils sasniedzis 8,86 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Tikmēr īsi pirms plkst.8 ūdens līmenis sasniedza jau 8,9 metrus virs novērojumu stacijas nulles punkta.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: