Daugavpilī ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus plānots samazināt par 18-24%

0
(0)

Daugavpilī ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus plānots samazināt par 18 līdz 24%, portāls uzzināja pašvaldībā.

SIA “Daugavpils ūdens” informē, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegti ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteiktie tarifi diviem laika periodiem.

Pašlaik spēkā ūdensapgādes tarifs 1,14 eiro par kubikmetru (m3). No 1.marta līdz 30.aprīlim plānots piemērot tarifu 0,90 eiro par m3, bet no 1.maija – 0,93 eiro par m3. Tas ir, no 1.marta ūdensapgādes pakalpojumu tarifs var samazināties par 21%, salīdzinot ar pašreiz spēkā esošo, bet no 1.maija tarifam plānots samazinājums par 18%.

Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifu, kas pašlaik ir 1,48 eiro par m3, no 1.marta līdz 30.aprīlim plānots samazināt par 24%, piedāvājot tarifu 1,12 eiro par m3. Savukārt no 1.maija plāno noteikt tarifu, kas būs par 22% mazāki par pašreiz spēkā esošajiem – 1,15 eiro par m3.

Noteikto tarifu izmaiņas pret spēkā esošo tarifu ir saistītas ar elektroenerģijas izmaksu samazinājumu.

Noteiktie tarifi laika posmam no 1.marta līdz 30.aprīlim stāsies spēkā 1.martā – ne agrāk kā trīsdesmitajā dienā pēc tā publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, neskaitot publicēšanas dienu. Noteiktie tarifi no 1.maija stāsies spēkā 1.maijā.

Tarifi stāsies spēkā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” lēmumu par noteikto tarifu spēkā stāšanās atsaukšanu.

SIA “Daugavpils ūdens” pieder Daugavpils pilsētas pašvaldībai, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 8,2 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” dati. Apgrozījums 2021.gadā bija 5,46 miljoni eiro, zaudējumi 227 785 eiro.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »