Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 0 Sekunde(-s)
Auns
21. marts – 19. aprīlis

Vēlme pēc pārmaiņām. Vispirms sāc ar sevi – ir piemērots laiks jaunu zinību apguvei, pieredzes apmaiņai un redzesloka paplašināšanai. Lasi, izglītojies, apmeklē kādus kursus.

Vērsis
20. aprīlis – 20. maijs

Būsi noskaņots lietišķai rosībai – vienalga vai strādā algotu darbu vai tev ir savs bizness. Paredzamas nopietnas tikšanās un finanšu darījumi. Naudas lietās gan esi apdomīgs, jo peļņas un zaudējumu iespējas patlaban iet cieši līdzās.

Dvīņi
21. maijs – 20. jūnijs

Oriģinālas idejas par peļņu un izdošanās jaunos projektos. Tikai sargies no nepārdomātiem tēriņiem, jo var gadīties, ka nopelnītā nauda aizplūst kā smilšu graudi caur pirkstiem.

 

Vēzis
21. jūnijs – 22. jūlijs

Meklē jaunas peļņas iespējas un nebīsties realizēt pārdrošas idejas. Ja arī citi izturas skeptiski, neļaujiet ietekmēties. Tikai nevajadzētu jaukt draudzību un naudas lietas, tad kaut kas var noiet greizi.

Lauva
23. jūlijs – 22. augusts

Vēlmes, plāni un ieceres saistībā ar darbu un profesionālo izaugsmi. Neko nesasteidz un nerīkojies emociju iespaidā, jo par kļūdām var nākties maksāt. Ieklausies intuīcijā – arī lietišķajā jomā.

Jaunava
23. augusts – 22. septembris

Turi acis un ausis vaļā, jo gluži negaidot var rasties iespēja noslēgt kādu izdevīgu vienošanos. Visu uz vienas kārts likt nevajadzētu, taču mīņāties uz vietas, kad vajag doties uz priekšu, arī ne.

Svari
23. septembris – 22. oktobris

Sekmīgs laiks, lai veidotu karjeru vai attīstītu privāto biznesu. Ja rīkosies mērķtiecīgi, ir iespējas nopelnīt un stabilizēt ienākumus ilgtermiņā. Vakarā gan par darbu nedomā – vajag atpūsties un izvēdināt galvu.

Skorpions
23. oktobris – 21. novembris

Ir jānoformulē domas un idejas, ko vēlies darīt, kurp virzīsies, kādi ir mērķi. Ja kaut kas nav tā, kā gribētos, ja dienas iegājušas rutīnā, tad patlaban ir labs laiks, lai spertu lielu soli uz priekšu.

Strēlnieks
22. novembris – 21. decembris

Vajag mācīties: papildināt esošās zināšanas vai apgūt ko jaunu. Prāts darbosies asi, un tu ātri sapratīsi, kas patlaban nepieciešams. Iespējams, jāpalīdz kādam ar padomu, un tas tiks novērtēts.

Mežāzis
22. decembris – 19. janvāris

Piesakies kursos, apmeklē semināru, dodies komandējumā, pieredzes apmaiņas braucienā vai izbraucienā, ja tas iespējams. Izvēdinot galvu, tajā radīsies vieta jaunām domām un labām idejām.

Ūdensvīrs
20. janvāris – 18. februāris

Vari ķerties pie ilgtermiņa plāniem – sākt mācības, domāt par savu biznesu. Pārmaiņu iespējas sākotnēji var būt mulsinošas, bet vēlāk iestāsies skaidrība, kurp jādodas un kas jādara.

Zivis
19. februāris – 20. marts

Daudz darba un jauni izaicinājumi profesionālā jomā. Var pavērties iespējas pavairot ienākumus. Koncentrējies uz peļņu un paplašini darbošanos. Par brīvajiem līdzekļiem vari ieplānot lielāku pirkumu mājām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Trešdiena būs mākoņaina, vietām nedaudz uzlīs
Next post Jaunais Ford Explorer Eiropai: VW ID.4 radinieks ar vēsāku dizainu