Horoskops 2023. gada 17. maijam katrai zodiaka zīmei

Loading

  • 2023. gada 17. maijs ir dilstošs mēness, šī ir 27. mēness diena.
  • Mēness Aunā un Vērsī
  • Mēness diena sākās trešdien, 2023. gada 17. maijā, plkst. 03:31
  • Beidzas ceturtdien, 2023. gada 18. maijā, plkst. 3:39
  • Mēness lēkts 03:31
  • Mēness riets 17:58

Auns

Šodien jābūt pēc iespējas aktīvākam – ieplānots daudz lietu. Mēģiniet visu izdomāt! Nākamais laiks būs notikumiem piesātināts, un, ja tagad “nesatīrīsi” astes, vēlāk neatklātie jautājumi traucēs tikt tālāk.

Vērsis

Ja kādu grandiozu ideju lolot jau ilgu laiku, ir pienācis laiks tās pārvērst realitātē. Speriet vismaz pirmo soli, pretējā gadījumā jauna iespēja piepildīt savu sapni var neparādīties ļoti drīz.

Dvīņi

Šodien neesiet pārāk pārliecinošs un dodieties uz priekšu. Mēģiniet panākt sapratni ar cilvēkiem, ar kuriem jums ir jāsazinās. Kopīgu risinājumu, kas derēs abām pusēm, nemaz nav grūti atrast, galvenais ir to vēlēties. Vienkārši nesteidzini pretinieku pieņemt lēmumus, dod viņam laiku pārdomām!

Vēzis

Šodien Vēži var saskarties ar skaudību un nepatiku no kolēģu puses. Daži no viņiem domā, ka jūs visu saņemat pārāk viegli. Uztveriet to nopietni un turpmāk mēģiniet samazināt kontaktus ar šo personu un nerunājiet ar viņu atklāti. Skaudīgs cilvēks mēģinās vērst pret jums jebkuru kļūdu, kuru jūs pieļaujat.

Lauva

Diena nesīs daudz interesantu un patīkamu notikumu. Bet tikai tad, ja esi noskaņots pozitīvi. Ignorējiet nelielus traucējumus, piemēram, “aizbēgušo” kafiju, un viss izrādīsies vislabākajā veidā!

Jaunava

Diena ir nelabvēlīga izbraucieniem ar privāto auto un jaunām paziņām. Mēģiniet šodien mazāk kontaktēties ar citiem un izvairieties apmeklēt pārpildītas vietas. Un, ja nevarat no tā izvairīties, samaziniet saziņu līdz minimumam.

Svari

Dienu labāk veltīt ģimenei, draugiem un radiem. Neatsakieties no kopīgām izklaidēm, pasākumu apmeklēšanas, ciemošanās ciemos. Tas tev nāks tikai par labu – uzmundrinās un dos pozitīvu lādiņu turpmākajām dienām.

Skorpions

Jūtieties brīvi izmantot citu garīgo potenciālu – droši meklējiet padomu un skaidrojumu par visiem jautājumiem, kas jūs interesē. Tātad jūs ievērojami ietaupīsiet savu enerģiju, un, pateicoties jums, padomdevēji sajutīs, ka viņu viedoklis un zināšanas ir svarīgas un nozīmīgas, kas tikai vairos viņu simpātijas pret jūsu cilvēku.

Strēlnieks

Nedēļas vidū tava pārmērīgā atklātība un lētticība var tevi apmānīt un radīt nopietnus finansiālus zaudējumus. Esiet modrāks, īpaši skaidras naudas norēķinu procesā ar nepazīstamiem cilvēkiem.

Mežāzis

Nevilcinieties uzņemties iniciatīvu sirdslietās. Ja vēlies uz randiņu uzaicināt kādu no savām jaunajām paziņām, negaidi labāko brīdi, tas jau ir pienācis. Un tiem, kam jau ir attiecības, var padomāt, kā tās dažādot.

Ūdensvīrs

Darbā nevajadzētu sēdēt “ēnā” un mēģināt būt neuzkrītošākam. Nekautrējieties pilnībā parādīt profesionālās īpašības, izsakiet savu viedokli un piedāvājiet nestandarta risinājumu. Tas iegūs iestāžu apstiprinājumu un var palīdzēt turpmākajā progresā.

Zivis

Labvēlīgs periods, lai veiktu savas vides “auditu”. Drosmīgi un bez nožēlas pārtrauciet saziņu, ja tā jums nesagādā prieku. Un arī izslēdziet no sava iekšējā loka cilvēkus, kuri kritizē katru jūsu apņemšanos – viņi jūs tikai velk uz leju.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: