Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Ziemassvētkos un gadumijā laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, kas brīžiem atnesīs lietu un sniegu, prognozē sinoptiķi.

Atbilstoši pašreizējai “Global Forecast System” prognozei pirms Ziemassvētkiem palaikam līs, vietām gaidāms arī slapjš sniegs, gaisa temperatūra pārsvarā saglabāsies virs nulles, savukārt 24. decembrī tiek prognozēts lielākoties sauss un saulains laiks, neliels sals.

Svētku turpinājumā, sākot no valsts rietumiem, prognozēti nokrišņi un gaisa temperatūras pakāpeniska paaugstināšanās līdz +1..+6 grādiem, tomēr šīs prognozes ticamība ir zema, jo patlaban nav iespējams precīzi paredzēt, kā virzīsies cikloni.

Arī pēc Ziemassvētkiem un gadumijā iespējams gan lietus, gan sniegs. Sals mīsies ar atkušņiem, uz ceļiem bieži veidosies apledojums.

Tuvākajās dienās Kurzemē un vietām valsts centrālajā daļā gaidāms straujš ūdens līmeņa kāpums upēs, iespējama palieņu un citu zemāko vietu applūšana. Tā kā Ziemassvētkos gaidāms kaut īslaicīgs sals, plaši pali netiek prognozēti, un valsts austrumu daļā ūdens līmenis dažās upēs nemaz nepaaugstināsies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

c1e8d91e9448c930884875671964f7d8 Previous post UBS frontē izmanto ASV BATT UMG bruņumašīnas uz Ford šasijas.
riga covid 19 nmpd medicina 53804947 Next post Slimnīcās otrdien nogādāts 61 uz ledus pakritis cilvēks