Lasīšanas Laiks:51 Sekunde(-s)

Ukrainas bruņotie spēki ir saņēmuši bruņumašīnas BATT UMG.

Kas ir zināms
Video ar BATT UMG Ukrainas bruņoto spēku rokās publicēja Twitter lietotājs @praisethesteph. Transportlīdzeklis tika pamanīts Bahmutā, Doņeckas apgabalā.

 

Nav zināms, cik no šiem transportlīdzekļiem tika nodoti Ukrainai. Starp citu, jau jūnijā The Armored Group (TAG) paziņoja, ka ir saņēmusi pasūtījumu 100 transportlīdzekļu ražošanai. TAG neatklāja informāciju par klientu, taču norādīja, ka tā ir kāda Austrumeiropas valsts.

Tiem, kas nezina
BATT UMG ir amerikāņu bruņumašīna. Transportlīdzeklis ir veidots uz komerciālas platformas, kas pielāgota TAG standartiem. Tam izmantota Ford šasija. Transportlīdzeklī ir militāra līmeņa novērošanas un sakaru sistēmas. BATT UMG var izmantot kā militāro transporta līdzekli, vadības un kontroles centru, VIP transportu un bruņoto ātro palīdzību.

Avots: @praisethestephc

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

ad37c159fda2ddc31020f6883df438d9 Previous post PlayStation lietotāji jauno God of War ir atzinuši par labāko spēli desmit kategorijās
sievietes pastaiga ziema riga sniegs 55059888 Next post Jaunākā prognoze – gada izskaņā gaidāms mainīgs un nokrišņiem bagāts laiks