Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Jēkabpils novadā aizvadītajā diennaktī no applūdušām mājām glābēji evakuējuši piecus cilvēkus, portālu informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Aizvadītajā naktī VUGD saņēma informāciju no Jēkabpils pašvaldības policijas, ka Salas pagastā applūst trīsstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas teritorija.

Notikuma vietā konstatēts, ka applūdis piebraucamais ceļš un ūdens līmenis turpina strauji celties. Ar iedzīvotājiem pārrunāta iespējamā bīstamība un nepieciešamība evakuēties. Glābēji evakuēja divus cilvēkus, bet pārējie mājas iedzīvotāji atteicās evakuēties. Arī blakus esošās divstāvu daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji no evakuācijas atteicās.

Savukārt, otrdienas vakarā Krustpils pagastā ugunsdzēsēji glābēji no applūdušas teritorijas izglāba suni. Mājas iemītniece jau iepriekš bija nokļuvusi drošībā.

Jau ziņots, ka ledus sastrēguma dēļ Daugavas posmā no Jēkabpils līdz Pļaviņām turpinās ūdens līmeņa svārstības, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tresdiena bus makonaina un vejaina transformed scaled Previous post Trešdiena būs mākoņaina un vējaina
Degvielas vairumtirdzniecibas cenas 11janvari transformed scaled Next post Degvielas vairumtirdzniecības cenas 11.janvārī 2023 gada