Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 27 Sekunde(-s)

Ir ļoti svarīgi zināt, kā pareizi dot kaķim iekšķīgi lietojamus medikamentus slimības gadījumā, jo īpaši tāpēc, ka kaķi ļoti nelabprāt lieto medikamentus, pat vairāk nekā bērni. Vēl viena problēma ir tā, ka kaķi nesaprot, ko tieši jūs vēlaties darīt un kāpēc vēlaties to darīt. Tajā pašā laikā kaķim ir jāsaņem nepieciešamā ārstēšana, neatliekot to. Lūk, daži veidi, kas palīdzēs jums dot kaķim pareizās tabletes vai šķidruma maisījumu.

Kā dot kaķim šķidro maisījumu

1.a solis: Ierobežojiet kaķa kustības. Novietojiet labo roku zem dzīvnieka krūtīm un stingri piespiediet tā, lai kaķis atrastos starp jūsu apakšdelmu un pārējo ķermeni.

b Solis: Ja jums ir palīgs, novietojiet kaķi uz galda. Palūdziet palīgam novietot plaukstas uz kaķa pleciem un maigi, bet stingri piespiest dzīvnieku pie galda tā, lai tas nevarētu kustināt priekšējās ķepas un skrāpēties.

c) posms: Ja kaķis ir nedaudz agresīvs, palūdziet palīgam ietīt visu kaķi, izņemot galvu, lielā dvielī.

Solis Nr. 2: Viegli nolieciet dzīvnieka galvu nedaudz uz priekšu. Šajā brīdī kaķa mutei jābūt aizvērtai.

Solis 3: Ievietojiet plastmasas acu pilienu vai šļirces dozatoru kaķa mutes kaktiņā, izspiediet šķidrumu pa druskai, lai kaķis to varētu norīt, pirms dodat nākamo porciju.

  1. solis: Lai stimulētu rīšanu, maigi paberzējiet kaķa rīkli.

Kā dot kaķim tableti

  1. solis: Novietojiet vienu plaukstu uz kaķa galvas tā, lai īkšķis un rādītājpirksts atrastos aiz garajiem priekšējiem ilkņiem. Jūsu plaukstai jābalstās uz kaķa galvas augšdaļas.

Solis Nr. 2: Viegli nolieciet kaķa galvu atpakaļ tā, lai tā deguns būtu vērsts uz augšu.

Solis 3: pietuviniet pirkstus viens otram. Šādā veidā kaķa mute atvērsies.

  1. solis: turiet planšeti starp otras rokas īkšķi un rādītājpirkstu. Izmantojiet vidējo pirkstu, lai vēl vairāk atvērtu kaķa muti. Ievietojiet tableti pēc iespējas dziļāk kaķa rīkles iekšpusē.
  2. solis: Ātri aizveriet kaķa muti un viegli paberzējiet dzīvnieka rīkli, lai stimulētu rīšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “Par ko mēs maksājam nodokļus?” – Latvijā ir konstatēts policijas trūkums
Next post Kāpēc kaķiem ir atkarība no baldriāna?