Lasīšanas Laiks:46 Sekunde(-s)

Microsoft no šodienas savu e-pasta klientu Mac lietotājiem piedāvā bez maksas. Tagad tas ir pieejams App Store veikalā, un, lai to izmantotu, vairs nav nepieciešams Microsoft 365 abonements vai Office licence. Patiesībā tas ir negaidīts solis, taču tas sakrīt ar Microsoft vēlmi padarīt savu pasta programmu draudzīgāku tīmeklim.

Kas ir zināms
Outlook for Mac atbalsta Outlook.com, Gmail, iCloud, Yahoo un jebkuru e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kas izmanto IMAP protokolu. 2020. gadā Microsoft pārstrādāja savu klientu Mac un iOS, lai tas atbilstu jaunākajiem operētājsistēmu standartiem.

Programma Outlook ir optimizēta arī M1 un M2 mikroshēmām, un tajā ir iekļauti macOS logrīki kalendāra ierakstiem, kā arī tiek atbalstīts paziņojumu centrs. Microsoft drīzumā pievienos arī izvēlnes joslas skata opciju, lai ātri skatītu kalendāra ierakstus galvenajā Outlook for Mac programmā. Kā redzams, Microsoft ir pielicis lielas pūles, lai integrētu savu pasta programmu Apple operētājsistēmā, tāpēc, ja meklējat Mac un iOS pasta programmu, jums varētu patikt Outlook.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Xiaomi ir ieguldījusi 435 miljonus ASV dolāru elektrisko transportlīdzekļu izstrādē un līdz 2024. gada vidum sāks masveida ražošanu Previous post Xiaomi ir ieguldījusi 435 miljonus ASV dolāru elektrisko transportlīdzekļu izstrādē un līdz 2024. gada vidum sāks masveida ražošanu
Cik Eiropā maksās Realme C55 ar 90 Hz ekrānu un MediaTek Helio G88 mikroshēmu? Next post Cik Eiropā maksās Realme C55 ar 90 Hz ekrānu un MediaTek Helio G88 mikroshēmu?